hig. stom. Marta Niemc

Uzyskała tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej ukończywszy TEB Edukacja w Gdyni. Absolwentka wielu kursów poszerzających jej wiedzę i umiejętności w zakresie zabiegów higienizacyjnych, w tym z w powiększeniu mikroskopu.

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się higienizacją mikroskopową jak również asystą przy chirurgicznych i mikrochirurgicznych zabiegach operacyjnych.

Praca, zarówno higienistki, jak i asystentki jest dla niej wyjątkową pasją. Do zabiegów przygotowuje się z należytą starannością, gwarantując pacjentom najwyższy komfort przebiegu zabiegu, jak również perfekcyjność efektu swojej pracy. Dużą uwagę zwraca na budowanie świadomości prawidłowych nawyków higieny u pacjentów, widząc w tym aspekcie klucz do zdrowego i pięknego uśmiechu.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!