Lider najwyższej jakości zabiegów medycyny estetycznej

Zostaliśmy uhonorowani tytułem Lidera najwyższej jakości zabiegów medycyny estetycznej. To prestiżowe wyróżnienie jest wyrazem uznania dla naszej nieustannej pasji oraz zaangażowania w doskonaleniu rozwiązań medycyny estetycznej, co pozwala nam wyznaczać nowe granice w branży.

Lider najwyższej jakości zabiegów medycyny estetycznej

Hipokrates - Klinika roku

Drugi rok z rzędu jesteśmy dumnym laureatem nagrody Hipokrates w kategorii przychodnia / gabinet roku. Jest to potwierdzenie naszej niezachwianej reputacji jako lidera w świadczeniu wysokiej klasy usług medycznych oraz niezmiennego dążenia do doskonałości w każdym aspekcie działalności.

Klinika roku

Hipokrates - Klinika roku

Uhonorowanie nagrodą Hipokrates w kategorii przychodnia / gabinet roku to prestiżowe wyróżnienie, które jest dowodem naszej wybitnej klasy w świadczeniu opieki zdrowotnej oraz niezachwianej determinacji w zapewnianiu usług na najwyższym poziomie.

Klinika roku

Meraki biznesu

Otrzymaliśmy wyróżnienie Meraki biznesu, które jest potwierdzeniem pasji i zaangażowania w każdym aspekcie naszej działalności. Nagroda ta odzwierciedla nasze poświęcenie dla doskonałości i innowacyjności w podejściu do Pacjenta.

Zwycięzca w kategorii “Innowacyjne Podejście do Pacjenta”

Orły Stomatologii

Trzeci rok z rzędu zostaliśmy uhonorowani nagrodą Orły Stomatologii. To wyróżnienie jest świadectwem naszego zaangażowania w oferowanie najwyższej jakości opieki stomatologicznej oraz ciągłego dążenia do poprawy komfortu i zadowolenia naszych Pacjentów.

Najlepsza Klinika w województwie pomorskim
(I miejsce)

Hipokrates - Magdalena Wlazło-Tusk

Nasza dr Magdalena Wlazło-Tusk, została wyróżniona nagrodą Hipokrates. To wyjątkowe osiągnięcie stanowi dowód na jej nieoceniony wkład w rozwój medycyny poparty wieloletnim doświadczeniem, wiedzą oraz empatią okazywaną Pacjentom.

Stomatolog roku,
I miejsce w województwie pomorskim

Orły Stomatologii GOLD

Po raz trzeci z rzędu zostaliśmy laureatem prestiżowej nagrody Orły Stomatologii GOLD. To wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszego nieustannego dążenia do doskonałości oraz innowacyjności w świadczeniu usług stomatologicznych.

Jedna z najlepszych klinik w Polsce

Hipokrates - Kinga Kołacka

Nasza dr Kinga Kołacka została laureatką nagrody Hipokrates. Jej nieoceniony wkład w dziedzinę stomatologii oraz niezmienny zapał do pracy na rzecz dobra Pacjentów zostały docenione przez społeczność medyczną.

Stomatolog roku,
I miejsce w województwie pomorskim

Orły Stomatologii - wybór Pacjentów

To wyjątkowe wyróżnienie odzwierciedla zaufanie i lojalność naszych Pacjentów, którzy doceniają osobiste podejście oraz wysoki standard obsługi, jakiego doświadczają podczas korzystania z naszych usług.

Najlepsza klinika – wybór Pacjentów

Orły Stomatologii GOLD

Drugi rok z rzędu zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą Orły Stomatologii GOLD. Ten zaszczytny tytuł stanowi potwierdzenie naszej determinacji do osiągania wybitności w dziedzinie stomatologii, utrzymując nieprzerwanie najwyższe standardy medyczne oraz innowacyjność w praktyce klinicznej.

Jedna z najlepszych klinik w Polsce

Orły Stomatologii - województwo pomorskie

Nasza klinika zdobyła nagrodę Orły Stomatologii w kategorii najlepsza klinika stomatologiczna w województwie pomorskim. To wyróżnienie jest wyrazem naszej nieustannej pracy nad podnoszeniem jakości usług oraz zaangażowania w promowanie zdrowia stomatologicznego wśród społeczności lokalnej.

Najlepsza Klinika w województwie pomorskim
(I miejsce)

Orły Stomatologii - Reda

Zostaliśmy uhonorowani tytułem Orły Stomatologii dla najlepszej kliniki w Redzie. Ta nagroda stanowi uznanie naszego wkładu w poprawę standardów opieki stomatologicznej w regionie oraz zobowiązania do zapewnienia Pacjentom dostępu do innowacyjnych i skutecznych rozwiązań w zakresie zdrowia jamy ustnej.

Najlepsza Klinika w Redzie
(I miejsce)

TOP 100 of Poland

Zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym zestawieniu TOP 100 of Poland, co stanowi potwierdzenie naszej pozycji lidera w branży oraz reputacji jako kliniki o najwyższych standardach i innowacyjnych rozwiązaniach.

Najlepszy wynik w rankingu

Orły Stomatologii

Uhonorowanie nagrodą Orły Stomatologii jest potwierdzeniem naszej wyjątkowości i ciągłego dążenia do perfekcji w każdym aspekcie działalności stomatologicznej, przy zachowaniu pozycji lidera w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie.

Najlepsza Klinika w województwie pomorskim
(I miejsce)

Najpopularniejszy TOP PRODUKT

Jesteśmy dumni z otrzymania tytułu TOP PRODUKTU za pakiet higienizacji VERDE GBT+. Ta nagroda świadczy o docenieniu jakości oferowanych przez nas zabiegów profilaktycznych oraz zaufaniu, jakim obdarzają nas Pacjenci.

Top produkt pomorskie

Pionier Innowacji

Nasza klinika została wyróżniona Pionierem Innowacji za swoje przełomowe podejście do stomatologii oraz medycyny estetycznej. Nasze zaangażowanie we wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań podnosi jakość świadczonych usług i stale zwiększa efektywność opieki zdrowotnej.

Pionier Innowacji

Marka uznana na polskim rynku

Zostaliśmy uznani za jedną z przodujących marek na polskim rynku. To wyróżnienie potwierdza naszą solidność, jakość oraz nieustające dążenie do bycia liderem w branży medycznej.

Przodująca marka na polskim rynku

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.