Wiosenne wybielanie

Pakiet pełna higienizacja + wybielanie laserowe
Okaż wiosenną radość budzącego się życia i oczaruj wszystkich pięknym, białym uśmiechem! Skorzystaj ze specjalnie przygotowanych zabiegów na wiosnę! Kompleksowa higienizacja i wybielanie zębów nowoczesnym laserem sprawią, że uśmiech stanie się Twoją najpiękniejszą ozdobą. Wybierz pakiet “Wiosenne wybielanie” i bez skrępowania dziel się swoją radością i pozytywną energią.
Koszt: 900 zł

Regularna profilaktyka

Pakiet ponowna higienizacja
Nasza klinika rozpoczęła swoje działanie pół roku temu. Z tej okazji wprowadzamy specjalną ofertę na zabiegi higienizacji zębów, które zaleca się wykonywać systematycznie, co najmniej w półrocznych odstępach. W skład pakietu wchodzą: skaling, piaskowanie, fluoryzacja i profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej. Regularna profilaktyka powinna na stałe pojawić się w naszym kalendarzu, tak jak wizyta u kosmetyczki lub fryzjera.
Koszt: 350 zł

Vouchery na usługi w VC

Zapraszamy do zakupu voucherów podarunkowych w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki. To idealny pomysł na upominek dla rodziny lub znajomych, sprawdzony prezent na różne okazje.

Dobór spersonalizowanych akcesoriów

Oferujemy pomoc w doradztwie oraz doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej oraz posiadamy możliwość zamówienia ich dla Państwa w specjalnych cenach.

    Umów wizytę

    Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

    Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email
    Umów wizytę