Regularna profilaktyka

Pakiet ponowna higienizacja
Zabiegi profilaktyczne to najlepsza inwestycja w zdrowie zębów i dziąseł, przy czym kluczowa jest ich regularność. Skorzystaj ze specjalnej oferty na pakiet obejmujący ponowną higienizację jamy ustnej i zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby! W skład pakietu wchodzą: skaling, piaskowanie, fluoryzacja i profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej.
Koszt: 400 zł

Vouchery na usługi w VC

Zapraszamy do zakupu voucherów podarunkowych w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki. To idealny pomysł na upominek dla rodziny lub znajomych, sprawdzony prezent na różne okazje.

Dobór spersonalizowanych akcesoriów

Oferujemy pomoc w doradztwie oraz doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej oraz posiadamy możliwość zamówienia ich dla Państwa w specjalnych cenach.

Śnieżnobiały uśmiech

Pakiet śnieżnobiały uśmiech
Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon! Na oferowany pakiet składają się zabiegi pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów, dzięki którym Twój uśmiech stanie się najpiękniejszą ozdobą. Taka metamorfoza to znacznie więcej niż zdrowie zębów i wyjątkowa estetyka - to również poczucie komfortu, pewności siebie i swoboda w okazywaniu radości.
Koszt: 1400 zł

    Umów wizytę

    Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

    Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email