Verde Clinic

Piękny uśmiech na lato

Pakiet pełna higienizacja + wybielanie laserowe
Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniej opalenizny to “must have” na każdy letni sezon! Na oferowany pakiet składają się zabiegi pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów, dzięki którym Twój uśmiech stanie się najpiękniejszą ozdobą wakacyjnego wyglądu. Taka metamorfoza to znacznie więcej niż zdrowie zębów i wyjątkowa estetyka - to również poczucie komfortu, pewności siebie i swoboda w okazywaniu radości.
Koszt: 1100 zł

Pakiet GŁADKIE CZOŁO

Toksyna botulinowa - 2 okolice
Pakiet obejmuje zabiegi wykonywane w dwóch miejscach - na czole i gładziźnie, czyli okolicach stanowiących całość anatomiczną czoła. Hamują one proces powstawania zmarszczek oraz spłycają już powstałe, dając naturalny efekt odprężonej i odmłodzonej twarzy.
Koszt: 700 zł

Vouchery na usługi w VC

Zapraszamy do zakupu voucherów podarunkowych w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki. To idealny pomysł na upominek dla rodziny lub znajomych, sprawdzony prezent na różne okazje.

Dobór spersonalizowanych akcesoriów

Oferujemy pomoc w doradztwie oraz doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej oraz posiadamy możliwość zamówienia ich dla Państwa w specjalnych cenach.

    Umów wizytę

    Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

    Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email
    Umów wizytę