Oferty specjalne - Verde Clinic
Verde Clinic

Pakiet ŚNIEŻNOBIAŁY UŚMIECH

(Pełna higienizacja + wybielanie hybrydowe)
Przed wybielaniem zębów niezbędne jest ich dokładne oczyszczenie. Kompleksowa higienizacja obejmuje instruktaż higieny jamy ustnej oraz zabiegi: scallingu, piaskowania i fluoryzacji. W ramach pakietu oferujemy wybielanie hybrydowe - laserem diodowym, a następnie w celu utrwalenia efektu, spersonalizowanymi, tłoczonymi nakładkami wybielającymi. Po zabiegu wybielania każdy pacjent otrzymuje specjalistyczną pastę do zębów.
Koszt: 1900 zł

Pakiet GŁADKIE CZOŁO

Pakiet obejmuje zabiegi wykonywane w dwóch miejscach - na czole i gładziźnie, czyli okolicach stanowiących całość anatomiczną czoła. Hamują one proces powstawania zmarszczek oraz spłycają już powstałe, dając naturalny efekt odprężonej i odmłodzonej twarzy.
Koszt: 700 zł

Vouchery na usługi w VC

Zapraszamy do zakupu voucherów podarunkowych w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki. To idealny pomysł na upominek dla rodziny lub znajomych, sprawdzony prezent na różne okazje.

Dobór spersonalizowanych akcesoriów

Oferujemy pomoc w doradztwie oraz doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej oraz posiadamy możliwość zamówienia ich dla Państwa w specjalnych cenach.

    Umów wizytę

    Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

    Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email
    Umów wizytę