Beata Potocka - Verde Clinic
Verde Clinic

hig. stom. Beata Potocka

Jest absolwentką TEB Edukacja w Gdyni, gdzie zdobyła dyplom higienistki stomatologicznej oraz technika elektroradiologa. Jest członkiem Klubu Higienistek oraz Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej (PSHS).

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się higienizacjami i zabiegami profilaktycznymi (procedury te wykonuje w powiększeniu mikroskopu, co gwarantuje dokładne usunięcie złogów) a także wybielaniem zębów.

Od zawsze planowała pracować w zawodzie, w który wpisane jest niesie pomocy innym. Obejmując stanowisko higienistki stomatologicznej spełniała swoje marzenia i realizuje życiową pasję. To motywuje ją do nieustannego poszerzania kompetencji. Kieruje się przekonaniem, że zdrowie zaczyna się w jamie ustnej, dlatego stawia sobie za cel szerzenie tej wiedzy wśród swoich pacjentów, edukując ich w zakresie dietetyki i prawidłowej higieny. Za największy komplement uważa zadowolenie z efektów jej pracy.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Pakiet WIOSENNY UŚMIECH

  Kompleksowa higienizacja (scalling, piaskowanie, fluoryzacja) oraz wybielanie laserowe.

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Pakiet obejmuje zabiegi wygładzające na czole i gładziźnie.

  Vouchery na usługi w VC

  Vouchery podarunkowe w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki.

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Oferujemy pomoc w doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej
  Umów wizytę