hig. stom. Beata Potocka

Jest absolwentką TEB Edukacja w Gdyni, gdzie zdobyła dyplom higienistki stomatologicznej oraz technika elektroradiologa. Jest członkiem Klubu Higienistek oraz Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej (PSHS).

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się higienizacjami i zabiegami profilaktycznymi (procedury te wykonuje w powiększeniu mikroskopu, co gwarantuje dokładne usunięcie złogów) a także wybielaniem zębów.

Od zawsze planowała pracować w zawodzie, w który wpisane jest niesie pomocy innym. Obejmując stanowisko higienistki stomatologicznej spełniała swoje marzenia i realizuje życiową pasję. To motywuje ją do nieustannego poszerzania kompetencji. Kieruje się przekonaniem, że zdrowie zaczyna się w jamie ustnej, dlatego stawia sobie za cel szerzenie tej wiedzy wśród swoich pacjentów, edukując ich w zakresie dietetyki i prawidłowej higieny. Za największy komplement uważa zadowolenie z efektów jej pracy.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!