hig. stom. Ela Zuziak

Absolwentka Teb Edukacja w Gdyni na kierunku higienistka stomatologiczna. Uczestniczyła w licznych kursach podnoszących jakość wykonywanych usług, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych technik higienizacji, w szczególności w powiększeniu mikroskopu.

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się higienizacją mikroskopową jak również asystą przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.

Praca higienistki i asystentki daje jej spełnienie zawodowe. Najwyżej ceni sobie troskę o pacjenta i wysoką jakość leczenia, co rozumie jako leczenie wykonywane przez doświadczonych specjalistów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i sprzętu medycznego.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!