O nas - Verde Clinic
Verde Clinic
Nasza klinika

Piękno
dla ciebie

VERDE CLINIC Dental & Esthetic to jedna z największych i najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych i medycyny estetycznej na Pomorzu. Stworzyliśmy komfortową przestrzeń, w której pasja do pracy połączona ze sztuką stomatologiczną na najwyższym poziomie, dają efekt zdrowego i naturalnie pięknego uśmiechu naszych pacjentów. Uśmiechu, który jest rezultatem zarówno profesjonalnie wykonanych zabiegów, jak i zadowolenia ze spełnionych oczekiwań.

VERDE CLINIC – NOWA JAKOŚĆ OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ

Zapewniamy kompleksowe usługi stomatologiczne w jednym z najnowocześniejszych obiektów w tym rejonie Polski. Naszym priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pacjentów. VERDE CLINIC Dental & Esthetic to 8 doskonale wyposażonych gabinetów, w tym dentystyczne, laboratorium protetyczne oraz oddzielne gabinety do diagnostyki RTG i zabiegów medycyny estetycznej. Wszystko to na powierzchni prawie 300 m2, zaprojektowanej w sposób designerski i klimatyczny, tak aby przebywanie w niej było przyjemne i relaksujące. Lokalizacja naszej kliniki na granicy Wejherowa i Redy jest bardzo dobrze skomunikowana i posiada dogodną możliwość parkowania.
W VERDE CLINIC Dental & Esthetic pracują lekarze specjaliści wysokiej klasy, jedni z najlepszych w swoim fachu. Ich wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza to gwarancja precyzyjnie przeprowadzonych zabiegów i zadowolenia z uzyskanych efektów. Dla nas opieka medyczna znaczy więcej niż leczenie. Rozumiemy, jak niepewnie można czuć się na początku w tak dużej klinice. W trosce o naszych pacjentów wprowadziliśmy funkcję Opiekuna Pacjenta, który towarzyszy leczonym u nas osobom od pierwszej do ostatniej wizyty, otaczając je należytą troską i odpowiadając na wszelkie pytania.

NOWOCZESNY SPRZĘT I METODY PRACY

Wszystkie techniki pracy wykonujemy na najwyższym poziomie, wykorzystując innowacyjne rozwiązania i urządzenia medyczne. W standardzie naszego wyposażenia znajdują się: mikroskopy, tomografia komputerowa, scannery 3D, własne laboratorium protetyki cyfrowej, dzięki czemu nasi pacjenci mają gwarancję, że każdy zabieg wykonany jest starannie i skutecznie.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Pakiet WIOSENNY UŚMIECH

  Kompleksowa higienizacja (scalling, piaskowanie, fluoryzacja) oraz wybielanie laserowe.

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Pakiet obejmuje zabiegi wygładzające na czole i gładziźnie.

  Vouchery na usługi w VC

  Vouchery podarunkowe w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki.

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Oferujemy pomoc w doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej
  Umów wizytę