RECEPCJA - UŚMIECH I ŻYCZLIWOŚĆ

Nasza nowocześnie urządzona recepcja jest zawsze gotowa do zarejestrowania kolejnego Pacjenta. To miejsce, w którym czekamy na Ciebie i witamy z uśmiechem. Nasze rejestratorki chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na ewentualne pytania.

KOMFORTOWY CZAS OCZEKIWANIA

Stworzyliśmy klimatyczną i estetyczną przestrzeń, w której spędzisz chwile relaksu. W czasie oczekiwania na wizytę poprosimy Cię o uzupełnienie dokumentów rejestracyjnych. Aby spokojnie je wypełnić i punktualnie wejść do gabinetu, przyjdź 10 min przed wyznaczonym czasem wizyty.

JESTEŚMY TU, ABY CI POMÓC

Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza dewiza to serdeczność i profesjonalizm. Leczenie rozpoczynamy od przyjaznego przywitania oraz wysłuchania Twoich potrzeb i oczekiwań wobec efektów leczenia.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?

Dbamy o to, abyś w każdym z naszych gabinetów czuł się swobodnie i komfortowo. Przychodząc na wizytę do lekarza dentysty możesz liczyć na kompleksowe, bezbolesne i bezpieczne leczenie, wykonane przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

OPIEKA POZABIEGOWA

Nasza troska o zdrowie Pacjentów nie kończy się na przeprowadzonym leczeniu. Na zakończenie każdej wizyty otrzymujesz od lekarza dokumenty, w których znajdują się zalecenia pozabiegowe oraz inne przydatne informacje.

DOGODNY SPOSÓB PŁATNOŚCI

U nas płacisz za leczenie dopiero po wykonanych zabiegach. Płatność możesz zrealizować w recepcji na trzy sposoby: gotówką, kartą lub za pomocą systemu ratalnego Medi Raty. Serdecznie Cię zapraszamy na kolejną wizytę!

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.