Najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny

 
Wszystkie gabinety wyposażyliśmy w profesjonalne, najnowszej generacji urządzenia stomatologiczne, aby zapewnić naszym pacjentom wysoki komfort leczenia, a lekarzom wygodę, precyzję i skuteczność pracy. W Verde Clinic Dental & Estetic inwestujemy nie tylko w rozwój umiejętności, ale również we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zdajemy sobie sprawę, że ich zastosowanie daje w leczeniu większe możliwości i doskonałe rezultaty.

Zachęcamy do zapoznania sie z wykorzystywanym przez nas w codziennej pracy sprzętem stomatologicznym.

Zobacz urządzenia

Unity stomatologiczne – DENSPLY SIRONA INTEGO PRO

Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w nowoczesne, wysokiej jakości unity Intego, zapewniające pacjentom komfort podczas zabiegów, a lekarzom wygodę pracy. Skonstruowane są w taki sposób, aby umożliwić zastosowanie wszelkich zasad ergonomii oraz higieny podczas wykonywanych zabiegów. Dwa profile użytkownika umożliwiają spersonalizowanie parametrów unitu, a kompensacyjny ruch oparcia oraz zintegrowany podłokietnik gwarantują pacjentom niezwykłą wygodę podczas zabiegu. Unity Intego to połączenie nowoczesnego designu z doskonałą funkcjonalnością.

Mikroskopy – ZEISS EXTARO 300 i GLOBAL A6

W naszych gabinetach korzystamy z amerykańskich mikroskopów GLOBAL A6 oraz niemieckich ZEISS EXTARO 300 – marek będących liderami w segmencie optycznych wyrobów medycznych. Ze względu na wykorzystane w nich innowacyjne rozwiązania, możliwe jest przeprowadzenie maksymalnie precyzyjnych zabiegów m.in. z zakresu endodoncji, implantologii, chirurgii, czy higienizacji. Mikroskopy zwiększają widoczności pola zabiegowego, co ma duży wpływ na przebieg i ostateczny rezultat leczenia. Ponadto umożliwiają robienie zdjęć i nagrywanie filmów z każdego zabiegu. Mikroskopy wyposażone są w tory wizyjne tj. możliwość podglądu operacyjnego innym członkom zespołu medycznego na ekranach monitorów, co pozwala na harmonię pracy całego zespołu zabiegowego.

Tomograf Orthophos SL 3D i RTG IMG Xios XG Supreme

Wykorzystywany w diagnostyce tomograf Orthophos SL 3D jest aparatem niezwykle wszechstronnym. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, umożliwia wykonanie bardzo ostrych obrazów pantomograficznych. Pozwala na zobrazowanie pełnych łuków szczęki i żuchwy wraz z sąsiadującymi strukturami. Jest szczególnie pomocny w dostarczaniu szczegółowych informacji diagnostycznych, niezbędnych w leczeniu ogólnym oraz implantologicznym. Podświetlenie LED tworzy niepowtarzalną atmosferę zabiegu, dzięki możliwości wyboru ponad 30 różnych jego kolorów.

Cerec

To rewolucyjny system komputerowego projektowania i tworzenia różnego typu prac protetycznych bez potrzeby pobierania wycisków. Ponadto proces ich wykonania odbywa się bezpośrednio w klinice, eliminując konieczność korzystania z usług zewnętrznego laboratorium protetycznego. Stworzone w tym systemie prace wyróżniają się najwyższą jakością, szczelnością i estetyką. CEREC (Ceramic Reconstruction) może skrócić proces leczenia do jednej wizyty. To lider wśród rozwiązań CAD/CAM na obecnym rynku stomatologicznym.

Laser Doctor Smile

Laser firmy Doctor Smile to jeden z najnowocześniejszych laserów stomatologicznych wykorzystywanych do pracy w obrębie tkanek miękkich, m.in. w zabiegach endodoncji, periodontologii, chirurgii, implantologii i wybielania. Jest urządzeniem niezwykle komfortowym i łatwym w obsłudze. Umożliwia ustawienie indywidualnych parametrów pracy, działa szybko i precyzyjnie, co przekłada się na krótszy czas trwania zabiegu i mniejszą ilość wizyt pacjenta w gabinecie stomatologicznym. Dodatkowo posiada działanie antybakteryjne, efekt sterylizacyjny i przeciwzapalny.

Kamera wewnątrzustna SiroCam UAF Plus

Kamera SiroCam UAF Plus umożliwia wykonanie szczegółowych, niezwykle precyzyjnych zdjęć wewnątrzustnych, co pozwala na prawidłową ocenę stanu uzębienia i dziąseł pacjenta. Dzięki jej zastosowaniu lekarz jest w stanie zauważyć i zdiagnozować nawet najdrobniejsze zmiany. Użycie tego rodzaju kamery mocno podnosi komfort leczenia, dzięki możliwości uzyskania na monitorze komputera powiększonego obrazu uzębienia. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że lekarz jest w stanie ukazać i wyjaśnić pacjentowi źródło problemu oraz zaproponować właściwe leczenie.

Znieczulenie elektroniczne SleeperOne 5

Elektroniczny system znieczuleń stomatologicznych SleeperOne 5 wykorzystywany jest w przeprowadzaniu znieczuleń miejscowych w trakcie leczenia stomatologicznego. To nowoczesna, komfortowa alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Urządzenie SleeperOne 5 sprawia, że leczenie stomatologiczne staje się bezbolesne i bezpieczne. Za podawanie środka znieczulającego odpowiada mikroprocesor wbudowany w urządzenie, który precyzyjnie dostarcza tylko niezbędną ilość substancji.

Piaskarka AIRFLOW ONE

Piaskarka AIRFLOW ONE wykorzystywana jest do piaskowania nad- i poddziąsłowego oraz do oczyszczania implantów. Wyróżnia się doskonałą, szwajcarską precyzją oraz znakomitą konstrukcją, zapewniającą doskonałą ergonomię i łatwość obsługi. Niezastąpiona w leczeniu próchnicy, profilaktyce chorób przyzębia, leczeniu podtrzymującym. Spełnia wszystkie wymogi profesjonalnego i precyzyjnego oczyszczania zębów.

Autoklaw DAC UNIVERSAL

Automatycznie myje, smaruje i sterylizuje turbiny, prostnice i kątnice, końcówki turbinowe i owinięte oraz nieowinięte narzędzia lite podczas jednego, szybkiego procesu. Tym samym zapewnia ich doskonałą konserwację i likwiduje ryzyko przenoszenia zakażeń. To gwarancja najwyższego poziomu czystości używanych w gabinecie narzędzi.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.