hig. stom. Wiktoria Parasińska

Ukończyła TEB Edukacja w Gdyni na kierunku asystentka stomatologiczna, jak również aktualnie kończy kierunek higienistki stomatologicznej. Uczestniczy w wielu kursach z tematyki nowoczesnej asysty stomatologicznej.

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się czynnym asystowaniem lekarzowi dentyście przy zabiegach ze stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Rozwija swoje umiejętności z dziedziny zabiegów higienistyki stomatologicznej.

Chęć niesienia pomocy ludziom nakłoniła ją , żeby swoją karierę zawodową poprowadzić właśnie w ten sposób. Jej priorytetem jest poszerzanie swojej wiedzy oraz aby pacjent poczuł się w naszej klinice „jak w domu”. Największą satysfakcję sprawiają jej pacjenci wychodzący z kliniki bogatsi o wiedzę , pewność siebie i oczywiście piękny uśmiech.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!