Beata Worytkiewicz

Z wykształcenia asystentka stomatologiczna i opiekun medyczny. Od wielu lat specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze klientów branży stomatologicznej. W Verde Clinic Dental & Estetic pracuje na stanowisku recepcjonistki i asystentki stomatologicznej.

W codziennych obowiązkach wyróżnia ją naturalna zdolność nawiązywania relacji, co przekłada się zarówno na dobry kontakt z pacjentami, jak i na sprawną współpracę z lekarzami. Operuje dwoma językami obcymi: angielskim i niemieckim. Zdając sobie sprawę, że jej zawód stawia ją na pierwszej linii kontaktu z pacjentami, nieustannie dąży do podnoszenia swoich kompetencji i umiejętności. Ceni sobie pracę w gronie specjalistów, ludzi z pasją, niosących pomoc medyczną na najwyższym poziomie.

Certyfikaty
Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.