rej. med. Małgorzata Łuczkiewicz

Z zawodu magister wychowania fizycznego i sportu oraz higienistka stomatologiczna. W Verde Clinic Dental & Estetic zajmuje się procedurami przygotowawczymi w leczeniu stomatologicznym, asystuje przy pracy lekarzy oraz przeprowadza zabiegi higieniczno – profilaktyczne.

Ponadto towarzyszy pacjentom w trakcie trwania całego procesu leczenia jako ich dedykowany opiekun. Szczególną przyjemność znajduje w kontaktach z pacjentami. Cieszy ją, gdy widzi ich zadowolenie z kompleksowej obsługi i efektów leczenia. Docenia możliwość codziennej współpracy ze zgranym zespołem profesjonalistów w komfortowo zaprojektowanej przestrzeni kliniki.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!