Małgorzata Grabowska

Z wykształcenia rejestratorka medyczna. Absolwentka wielu szkoleń i kursów w zakresie zarządzania rejestracją i opieką pacjenta w klinice medycznej, co pozwala jej na zapewnienie komfortu pacjenta podczas procesu leczenia.

W Verde Clinic Dental & Esthetic jest odpowiedzialna za koordynowanie pracy zespołu rejestracji i opieki pacjenta, jak również za planowanie kalendarza pracy lekarzy naszej kliniki.

Zależy jej na tworzeniu przyjaznej i ciepłej atmosfery w klinice, aby każdy pacjent w naszje klinice mógł czuć się komfortowo. W pracy ceni sobie indywidualne podejście do pacjenta i maksymalne ukierunkowanie się na jego potrzeby. Ceni sobie uśmiech i pozytywne podejście jako podstawy właściwej współpracy z pacjentem, zapewniając go tym samym o wysokim standardzie opieki i leczenia.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.