Oliwia Krueger

Jest pasjonatką sztuki asysty stomatologicznej. Nauka tej profesji była i jest dla niej miłym wyzwaniem, dzięki któremu realizuje się w codziennej pracy. Poszerza swoją wiedzę na szkolenia z zakresu asystowania personelowi medycznemu.

W Verde Clinic wspiera procesy asysty stomatologicznej oraz sterylizacji narządzi diagnostyczno-operacyjnych. Uwielbia asystować lekarzom dentystom w zabiegach z zakresu endodoncji mikroskopowej oraz leczenia zachowawczego. Każdy dzień jest dla niej nowym wyzwaniem, dzięki któremu wzbogaca swoje doświadczenie w obowiązkach personelu białego kliniki. Na co dzień uśmiechnięta i zaangażowana w swoje obowiązki. Lubi pracować zespołowo, gdyż taki system pracy pozwala jej na dalsze kształcenie pod okiem starszych stażem asystentek i higienistek.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.