asyst. stom. Izabela Mosakowska

Z wykształcenia asystentka stomatologiczna. Długoletnia praktyka i aktywne uczestnictwo w kursach i szkoleniach pozwalają jej na wykonywanie swojego zawodu na najwyższym poziomie.

W Verde Clinic zajmuje się asystowaniem przy zabiegach z endodoncji mikroskopowej, jak również stomatologii estetycznej i protetyki.

W codziennej praktyce dąży do tego aby edukacja i zabiegi profilaktyczne były przez pacjentów traktowane na równi z procesem leczenia. Uważa że zaangażowanie w jej zawodzie aktywnie wspiera proces leczenia pacjenta, jego prawidłowy i komfortowy przebieg. Dzieli się z pacjentami uśmiechem, twierdząc, że wizyta w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym może być i powinna być przyjemna.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!