lek. dent., chirurg stom. Michał Mikietyński

Absolwent studiów medycznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestnik wielu polskich i europejskich szkoleń, sympozjów i konferencji z dziedziny mikrochirurgii, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Dzieli się swoją wiedzą z młodszymi adeptami sztuki chirurgii stomatologicznej jako wykładowca kursów w tym przedmiocie . Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, stowarzyszeń, zrzeszających filary polskiej chirurgii stomatologicznej.

W Verde Clinic zajmuje się zabiegami chirurgii stomatologicznej, w szczególności ciężkimi przypadkami, wymagającymi zaawansowanego podejścia ze względu na skomplikowaną sytuację anatomiczną zęba.

W codziennej praktyce najważniejszy jest dla niego profesjonalizm realizacji zabiegów, jak również indywidualne podejście i skupienie na potrzebach każdego pacjenta. Uważa, że empatia, delikatność oraz zadbanie o stały komfort pacjenta to jedne z najważniejszych cech wyróżniających dobrego chirurga i pozwalających na leczenie chirurgiczne na najwyższym poziomie bez stresu dla pacjenta.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!