lek. dent. Maria Kniaź, chirurg stom., implantolog

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie specjalizuje się w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Od ukończenia studiów nieustannie uczestniczy w kursach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

W Verde Clinic zajmuje się zabiegami chirurgii stomatologicznej, w szczególności ciężkimi przypadkami, wymagającymi zaawansowanego podejścia ze względu na skomplikowaną sytuację anatomiczną zęba.

W zabiegach z dziedziny chirurgii ważna jest dla niej relacja z pacjentem, a przede wszystkim jego zaufanie. Zabiegi wykonuje z dbałością o komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjenta. Stara się jak najlepiej przygotować pacjenta do zabiegu omawiając procedurę w taki sposób, aby pacjent czuł się dobrze i swobodnie od momentu przekroczenia progu gabinetu.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy letni sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.