Magdalena Wlazło – Tusk

lek. dent. Magdalena Wlazło – Tusk

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny z tytułem naukowym lekarza dentysty. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE) a także Międzynarodowego Zespołu ds. Implantologii (ITI).

W codziennej pracy w Verde Clinic Dental & Esthetic wykonuje wszelkie procedury związane z leczeniem endodontycznym (specjalizuje się w mikrochirurgii okołowierzchołowej). Dodatkowo zajmuję się chirurgią implantologiczną.

Praca jest jej pasją, nieustannie motywuje ją do rozwoju i niesienia najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Największą satysfakcję czerpie z możliwości wyleczenia skomplikowanych przypadków klinicznych. Niezwykle cieszy się z możliwości udziału w przemianie oraz realizacji marzeń pacjenta, związanych z pięknym uśmiechem. Uważa, że Verde Clinic Dental & Esthetic to idealne miejsce dla lekarza dentysty, który pragnie spełniać się zawodowo, poszerzać swoje kompetencje i służyć pomocą pacjentom.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.