Magdalena Wlazło - Tusk - Verde Clinic
Verde Clinic

lek. dent. Magdalena Wlazło – Tusk

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny z tytułem naukowym lekarza dentysty. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE) a także Międzynarodowego Zespołu ds. Implantologii (ITI).

W codziennej pracy w Verde Clinic Dental & Esthetic wykonuje wszelkie procedury związane z leczeniem endodontycznym (specjalizuje się w mikrochirurgii okołowierzchołowej). Dodatkowo zajmuję się chirurgią implantologiczną.

Praca jest jej pasją, nieustannie motywuje ją do rozwoju i niesienia najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Największą satysfakcję czerpie z możliwości wyleczenia skomplikowanych przypadków klinicznych. Niezwykle cieszy się z możliwości udziału w przemianie oraz realizacji marzeń pacjenta, związanych z pięknym uśmiechem. Uważa, że Verde Clinic Dental & Esthetic to idealne miejsce dla lekarza dentysty, który pragnie spełniać się zawodowo, poszerzać swoje kompetencje i służyć pomocą pacjentom.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Pakiet WIOSENNY UŚMIECH

  Kompleksowa higienizacja (scalling, piaskowanie, fluoryzacja) oraz wybielanie laserowe.

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Pakiet obejmuje zabiegi wygładzające na czole i gładziźnie.

  Vouchery na usługi w VC

  Vouchery podarunkowe w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki.

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Oferujemy pomoc w doborze spersonalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej
  Umów wizytę