Kinga Kołacka

lek. dent. Kinga Kołacka

Ukończyła wydział lekarsko–dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE) a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).

W Verde Clinic Dental & Esthetic kieruje zespołem medycznym oraz zajmuje się endodoncją, stomatologią odtwórczą oraz medycyną estetyczną.

Leczenie pacjentów jest dla niej czymś więcej niż wykonywanym zawodem. To pasja do tworzenia naturalnych uśmiechów i sztuka wydobywania piękna z jego oprawy. Uważa, że każdy członek kadry Verde Clinic Dental & Esthetic jest ważnym ogniwem, a ponieważ w pracy stawia na profesjonalizm i nieustanny rozwój, są to prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Wspólnym celem całego zespołu jest szczęśliwy i zadowolony z efektów leczenia pacjent.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.