Relax & Refresh

Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę. Przywrócimy równowagę wodną Twojej skóry, wzmocnimy jej struktury oraz poprawimy elastyczność. Po szczegóły zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym nasz lekarz przybliży Państwu zabieg R&R.

Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

Skorzystaj ze zniżki -25%
Ciągle czekasz na idealny moment, aby zadbać o siebie? Nie czekaj dłużej, każdy dzień jest dobry, aby zainwestować w naturalne piękno twarzy i ciała! Poczuj się dobrze w swojej skórze i oczaruj doskonałym wyglądem wszystkich wokół! Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

Pakiet GŁADKIE CZOŁO

Toksyna botulinowa - 2 okolice
Pakiet obejmuje zabiegi wykonywane w dwóch miejscach - na czole i gładziźnie, czyli okolicach stanowiących całość anatomiczną czoła. Hamują one proces powstawania zmarszczek oraz spłycają już powstałe, dając naturalny efekt odprężonej i odmłodzonej twarzy.
Koszt: 900 zł

Konsultacja medycyny estetycznej gratis

Zapraszamy do skorzystania z październikowej okazji! Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i sprawimy uśmiech zadowolenia na Twojej twarzy.

Vouchery na usługi w VC

Zapraszamy do zakupu voucherów podarunkowych w dowolnej kwocie na wszystkie usługi dostępne w ofercie naszej kliniki. To idealny pomysł na upominek dla rodziny lub znajomych, sprawdzony prezent na różne okazje.

    Umów wizytę

    Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

    Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email