rej. med. Małgorzata Okoń

Ukończyła studia o specjalizacji Turystyka Uzdrowiskowa SPA & Wellness w WSB w Gdańsku. Z zawodu jest certyfikowaną trenerką mentalną, absolwentką wielu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, co pozwala jej nieustannie podnosić swoje kwalifikacje w zakresie opieki nad pacjentami.

W Verde Clinic odpowiada za sprawne umawianie wizyt oraz towarzyszy pacjentom w trakcie trwania całego procesu leczenia.

Na co dzień kieruje się takimi wartościami jak rozwój, harmonia i autentyczność, co według niej idealnie przekłada się na relacje i dobry kontakt z pacjentami. W pracy ceni sobie indywidualne podejście i maksymalne ukierunkowanie na potrzeby pacjenta. Uważa że miłym efektem jej pracy jest zadowolenie pacjenta z kompleksowej obsługi i efektów leczenia, stąd też stawia na wszechstronny profesjonalizm opieki nad pacjentem. Jak twierdzi, kluczem dobrego samopoczucia pacjentów jest nie tylko leczenie, ale obsługa przez zgrany zespołem profesjonalistów w komfortowych warunkach jakie dostarcza im klinika.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!