Aleksandra Kałamejka

Ukończyła szkołę na kierunku higienistka stomatologiczna. Aktywnie dba o rozwój poprzez procesy szkoleniowe, jak również udział w kursach i warsztatach z dziedziny asysty i higieny stomatologicznej.

W Verde Clinic zajmuje się asystowaniem lekarzom w zakresie mikroskopowej stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodontycznej.

W codziennej pracy asystentki ceni dokładność i rzetelność przygotowania gabinetów operacyjnych do zabiegów oraz zaopiekowanie się pacjentem. Uważa że dobra asystentka musi spełniać najwyższe standardy podczas leczenia aby pacjent czuł się dobrze i komfortowo. Równie ważne jest dla niej stworzenie perfekcyjnego teamu zabiegowego z lekarzem, co bezpośrednio przekłada się na uzyskanie najwyższego standardu pracy podczas leczenia pacjenta.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.