Zdrowy i piękny uśmiech na lato – lista polecanych zabiegów

Stomatologia

Olśniewający uśmiech to idealne uzupełnienie wakacyjnej opalenizny – nic dziwnego zatem, że zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej są tak popularne latem! W Verde Clinic posiadamy rozbudowaną ofertę zabiegów skutecznie przywracających piękny uśmiech.

Zabieg GBT – innowacyjna higienizacja jamy ustnej

Dzięki protokołowi zabiegowemu GBT (Guided Biofilm Therapy) możliwe jest wykonanie skutecznej, a do tego bezpiecznej i komfortowej dla pacjenta higienizacji. GBT zupełnie zrewolucjonizował profesjonalne oczyszczanie, czyniąc je procesem niezwykle delikatnym oraz przekonując do siebie mnóstwo pacjentów. Ostatnie ogólnoświatowe badanie, obejmujące ponad 76 tys. osób, potwierdziło satysfakcję pacjentów z tej metody higienizacji.

Oczyszczanie zębów metodą GBT składa się z kilku etapów, podczas których wyjątkowo dokładnie usuwany jest biofilm, osady oraz kamień nazębny. Dzięki temu zęby po takim zabiegu są jeszcze jaśniejsze niż po tradycyjnej higienizacji.

Laserowe wybielanie zębów w Verde Clinic

W Verde Clinic wybielamy zęby laserem diodowym, który zapewnia bezbolesny, bezpieczny i do tego bardzo krótki zabieg. Za jego pomocą jesteśmy w stanie niezwykle skutecznie usunąć przebarwienia. Wystarczy już jedna wizyta składająca się z trzech 15-minutowych sesji, w skład których wchodzi naświetlanie laserem, by pacjent mógł cieszyć się olśniewającym uśmiechem. Przed i po zabiegu wykonujemy zdjęcia uzębienia, tak aby pacjent mógł porównać faktyczny efekt zabiegu wybielania.

Śnieżnobiały uśmiech utrzymuje się nawet przez dwa lata po zabiegu, a jego trwałość zależy od diety, higieny jamy ustnej oraz systematyczności higienizacji. Warto także skorzystać z sesji podtrzymujących (co 6 miesięcy) uzyskane rezultaty.

Oferujemy również wybielanie przy pomocy indywidualnie wykonanych nakładek. Tworzone są na podstawie wycisku zębów pacjenta, dzięki czemu dokładnie przylegają do obu łuków zębowych. Pacjent otrzymuje nakładki wraz z żelem wybielającym do stosowania w domu przez około 2 tygodnie. Jego zadaniem jest codzienne, samodzielne wypełnianie ich otrzymanym preparatem i zakładanie na noc.

W czasie, gdy pacjent poddawany jest zabiegowi laserowego wybielania zębów, przygotowujemy dla niego spersonalizowane nakładki. Połączenie obu metod to gwarancja jeszcze trwalszych i lepszych efektów!

Bonding na zęby – sprawdzony sposób na poprawę uśmiechu

Bonding to doskonały sposób na poprawę estetyki zębów z wykorzystaniem materiału złożonego. Nie wymaga ingerencji w szkliwo, a jego efekty są natychmiastowe. To jeden z najpopularniejszych zabiegów, który pozwala na korygowanie drobnych niedoskonałości zębów. Dzięki niemu możemy zamaskować ukruszenia, diastemy oraz ujednolicić ich kolor. Odcień materiału, którym je odbudowujemy, dobierany jest do pozostałych zębów, dzięki czemu rezultat wygląda niezwykle naturalnie i estetycznie.

Wystarczy już jedna wizyta, by zupełnie odświeżyć wygląd swoich zębów za pomocą bondingu. Trwałość takiej odbudowy wynosi nawet do 5 lat. W Verde Clinic pracujemy jedynie na najwyższych jakościowo materiałach, by pacjent mógł cieszyć się nieskazitelnym uzębieniem jak najdłużej. Dzięki bondingowi uśmiech może zyskać pełną harmonię.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.