Podsumowanie roku 2022 Verde Clinic!

Ogólne

Kolejny rok w Verde Clinic za nami. Te 12 miesięcy przyniosło nam mnóstwo satysfakcjonującej pracy, małych i dużych sukcesów oraz… nowych członków zespołu! Tym razem na naszym gwiazdkowym spotkaniu było nas już tyle, że konieczne było łączenie stołów.

Niezmiernie cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Verde to właśnie ludzie, dlatego pośród realizacji nowych projektów nie może u nas zabraknąć czasu na integrację i wspólne celebrowanie naszych osiągnięć.

Zobacz, jak dużo działo się u nas w minionym roku!

Jak minął rok 2022?

Rok 2022 był dla nas bardzo intensywnym czasem. Wzięliśmy udział m.in. w konferencji biznesowej jednej z największych polskich klinik medycyny estetycznej oraz w sesji zdjęciowej do okładki magazynu “3Miasto Kobiet”. Odbywaliśmy także liczne nagrania o wykonywanych w naszej klinice zabiegach.

Powiększył się także nas zespół – dołączyły do nas kolejne asystentki. Poszerzyło się również grono obserwujących na Facebooku – jest już Was ponad 1000.

Szczególną radość przyniosło nam realizowanie kolejnych projektów związanych ze zdrowiem dzieci oraz uznanie naszych Pacjentów, którzy głosowali nas w konkursie Orły Stomatologii oraz w plebiscycie Hipokrates Pomorza.

Co udało się zrealizować w tym czasie?

W styczniu nasza klinika wsparła akcję WOŚP. Niedługo potem mieliśmy przyjemność zorganizować warsztaty dla dzieci w jednym z pobliskich przedszkoli.

Latem braliśmy udział w kampani Dziennika Bałtyckiego „Pociąg Marzeń”, dzięki której mogliśmy pomóc spełniać dziecięce marzenia o wakacjach, a także edukowaliśmy dzieci na jednym z festynów.

Zmieniliśmy także nasz przykliniczny ogródek, by nasi Pacjenci mieli jeszcze większą przyjemność przychodzić do nas i aby mogli w nim jeszcze przyjemniej spędzać czas.

Nasze wyróżnienia!

Za największe sukcesy uważamy jednak zadowolenie i zaufanie naszych Pacjentów, którzy nominowali nas do konkursu Hipokrates 2022 oraz Orły Stomatologii 2022.

W plebiscycie Hipokrates uzyskaliśmy jedną z głównych nagród i aż cztery wyróżnienia:

 • Tytuł Stomatologa Roku w województwie pomorskim dla dr Kingi Kołackiej i równocześnie tytuł najlepszego stomatologa w powiecie wejherowskim;
 • Tytuł najlepszej kliniki w powiecie wejherowskim oraz II miejsce wśród wszystkich gabinetów w województwie pomorskim.

W konkursie Orły Stomatologii uzyskaliśmy:

 • I miejsce w mieście Reda;
 • I miejsce w powiecie wejherowskim;
 • a także Złotego Orła za jedną z najlepszych klinik w Polsce.

Dodatkowo w 2022 otrzymaliśmy również tytuł pioniera innowacji z medycyny estetycznej.

Co przyniesie kolejny rok?

Przed nami kolejne wyzwania, sukcesy i liczne okazje do integracji wciąż powiększającego się zespołu. W lutym 2023 czekają nas drugie urodziny Verde Clinic, które będą świetną okazją do podsumowania dotychczasowych działań i zaplanowania kolejnych.

Poza licznymi projektami z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej mamy również w planach kolejne prace w ogrodzie przed kliniką – już na wiosnę nasi Pacjenci zobaczą pierwsze zmiany.

Liczymy, że 2023 będzie dla nas równie owocny, jak 2022 – a może nawet bardziej!

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.