Nasza klinika doceniona w 2021 r.

Ogólne

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej VERDE CLINIC Dental & Esthetic powstała zaledwie pół roku temu, czyli na początku 2021 roku. Z myślą o komforcie naszych pacjentów, stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, zaprojektowaną w taki sposób, aby każda wizyta była przyjemnym i miłym doświadczeniem. Klimatyczne wnętrza, estetyczne gabinety wyposażone w zaawansowany technologicznie, wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny oraz doskonała praca lekarzy specjalistów – to całkowicie nowe oblicze gabinetów stomatologicznych.

Naszym priorytetem jest nieść pomoc na najwyższym poziomie. Wierzymy, że oferta każdej kliniki stomatologicznej powinna odpowiadać na współczesne potrzeby i oczekiwania pacjentów. Wykorzystywanie w leczeniu innowacyjnej technologii stomatologicznej uważamy dziś za obowiązek, nie jedynie możliwość. Niezmiernie nam miło, że nasze starania w tej mierze zostały tak szybko docenione.

W czerwcu 2021 roku zostaliśmy wytypowani do rywalizacji w organizowanym przez Dziennik Bałtycki plebiscycie TOP Produkt Pomorskie 2021. Inicjatywa ta powstała, aby czytelnicy, internauci oraz konsumenci produktów i usług z Pomorza mogli przyjrzeć się bliżej ofercie dobrze prosperujących, rozwijających się w tym regionie przedsiębiorstw. Nasza klinika oraz nasz pakiet higienizacji VERDE GBT+, zdobył największą ilość głosów, zajmując tym samym pierwsze miejsce w plebiscycie. Cieszymy się, że oferowane przez nas zabiegi profilaktyczne, przeprowadzane według najnowszych standardów, zyskały tytuł najpopularniejszej usługi. Wykonujemy je w powiększeniu mikroskopu zabiegowego z wykorzystaniem zdjęć międzyzabiegowych oraz z użyciem najnowocześniejszych na świecie urządzeń stomatologicznych, dzięki czemu cały proces jest maksymalnie precyzyjny, a zarazem bardzo delikatny.

Podobnie ucieszyliśmy się z uzyskania tytułu Laureata Plebiscytu Orły Stomatologii 2021, który otrzymaliśmy dzięki wysokim ocenom pozostawionym przez naszych pacjentów. Orły to wyjątkowa nagroda, którą jest udzielana jedynie najlepszym placówkom, które wyróżnia profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Celem plebiscytu jej wyłonienie spośród wielu gabinetów tych najnowocześniejszych – najlepszych klinik, wyznaczających kierunek i stawiających na nieustanny rozwój, aby sprostać wymaganiom swoich pacjentów.

Warto także podkreślić, że równie mocno cieszą nas pozytywne opinie, recenzje i noty otrzymywane od naszych pacjentów na kanałach społecznościowych, wizytówce Google, czy też portalu ZnanyLekarz.pl. Obecnie wybór sprawdzonej kliniki specjalistycznej, która wykona bezpieczne, bezbolesne i skuteczne leczenie stomatologiczne nie należy do najłatwiejszych. Rynek jest pełen różnych ofert, dlatego wiele osób w swoim wyborze kieruje się dostępnymi w internecie rankingami, opiniami i recenzjami. Uzyskane nagrody i pozytywne opinie są świadectwem docenienia przez naszych pacjentów wysokiej jakości usług, wykonywanych przez wykwalifikowany personel medyczny przy użyciu najnowszych rozwiązań stomatologicznych. Tak duża popularność naszej kliniki motywuje nas, a zarazem zobowiązuje do nieustannego rozwoju.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.