Na łamach prasy – okładki z Verde Clinic

Ogólne

Nasze działania w świecie stomatologii oraz medycyny estetycznej coraz częściej dostrzegane są przez media. Niebawem ukaże się najnowszy numer “Prestiżu’, w którym zagościmy na okładce oraz w tytułowym artykule. To dla nas zaszczyt i niezwykle miłe podsumowanie 2 rocznicy istnienia Verde Clinic, którą właśnie obchodziliśmy.

Dziś zabierzemy naszych Pacjentów i Czytelników w małą podróż w czasie, opowiadając, jak wyglądała nasza przygoda na łamach prasy do tej pory.

Zaczęło się od wywiadu w magazynie “Lustro”


Ponad rok temu zainteresował się nami magazyn “Lustro”. Zaproponowano nam wywiad o naszej klinice, którego udzieliły dr Kinga Kołacka i dr Magdalena Wlazło-Tusk, a także okładkową sesję fotograficzną.
Pytania dotyczyły nietypowego wystroju Verde Clinic, różnic w leczeniu stomatologicznym dziś i dawniej oraz tego, jak praktykujemy holistyczne podejście do Pacjenta na co dzień.
Nasze specjalistki opowiedziały o wyjątkowym projekcie i wystroju wnętrz, których autorem jest Agnieszka Hajdas-Obajtek z biura architektonicznego Arte Dizain, a także o wkładzie artystki Alicji Domańskiej, której obrazy zdobią ściany kliniki.

Poruszono także temat zaawansowanego zaplecza technologicznego Verde Clinic, które umożliwia przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów stomatologicznych.

Innym razem “3/miasto kobiet”


W marcu 2022 trafiliśmy na okładkę magazynu 3Miasto Kobiet, w którym opowiedzieliśmy o niezwykłym klimacie hygge, jaki stworzyliśmy w Verde Clinic – nie tylko dla ciała, lecz i dla ducha. Cieszymy się, że prezentowane przez nas podejście do leczenia, które stawia Pacjenta i jego komfort w centrum, staje się coraz bardziej doceniane.
W Verde Clinic dążymy do tego, by pomóc Pacjentowi dążyć do wewnętrznej równowagi i harmonii, dlatego zadbaliśmy o uspokajający wystrój naszej kliniki oraz o niezwykłą atmosferę podczas zabiegów – zarówno tych z zakresu stomatologii, jak i z zakresu medycyny estetycznej.
Przyjazny i empatyczny personel, ciepły koc, palące się świeczki oraz przyjemne wnętrza z widokiem na las – to wszystko sprawia, że Pacjent może się u nas w pełni odprężyć i wyjść nie tylko ze zdrowszym uśmiechem i skórą, ale także w pełni odnowiony niczym po dniu w SPA.

Hygge w Verde Clinic – tym razem magazyn “Prestiż”


W najnowszym numerze magazynu “Prestiż”, w którym również będziemy gościć na okładce, odkryjemy przed Państwem jeszcze więcej sekretów skandynawskiego hygge w funkcjonowaniu naszej klinki.

Opowiemy też o tym, jak łamiemy stereotypy, wprowadzając Pacjenta do medycyny XXI w., o naszym zamiłowaniu do piękna oraz o wykwalifikowanym zespole Verde Clinic, który stale się powiększa.

Zapraszamy do lektury!

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.