Jakie efekty pozwala osiągnąć Skinbooster? Dowiedz się już dziś!

Medycyna estetyczna

Domowa pielęgnacja skóry jest bardzo ważna, ale odbywa się jedynie na poziomie naskórka. Dlatego nawet najlepsze kosmetyki nie są w stanie dać takich efektów, jak zabieg Skinbooster, który dociera do skóry właściwej. Jego efektem jest niezwykle intensywna rewitalizacja skóry, jej głębokie nawilżenie, przywrócenie młodzieńczej elastyczności i jędrność. Skinbooster Restylane Vital zalecamy szczególnie w okresie letnim, kiedy skóra narażona jest na działanie promieniowania UV oraz wysokie temperatury. Zabieg przeciwdziała jej przesuszeniu i likwiduje fotouszkodzenia.

Czym jest zabieg Skinbooster?

Proces dojrzewania skóry prowadzi do utraty naturalnie występujących w naszej skórze składników, czego objawem jest utrata jej jędrności oraz nawilżenia. Pierwsze jego symptomy można zauważyć już po 25. roku życia. Jednak wyraźne spowolnienie procesów odnowy skóry widzimy około 30-35 roku. Z roku na rok postępują zmiany w jej strukturze – redukcja ilości włókien kolagenowych i elastyny, zmniejszenie objętości tkanki podskórnej, a co za tym idzie wiotczenie skóry.

Przypomina to proces usychania kwiatu. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła sposób na podtrzymanie jego świeżości! Zabieg Skinbooster dostarcza skórze preparat na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego, który przywraca jej głębokie nawilżenie, objętość i elastyczność. W naszej klinice oferujemy:

 • Skinbooster Restylane Vital – jest to sprawdzona metoda kompleksowej rewitalizacji skóry dla osób, które utraciły jej elastyczność i nawilżenie,
 • Skinbooster Restylane Vital Light – zabieg dedykowany pacjentom o młodszej skórze, a także ukierunkowany na jej delikatne okolice.

Nowa, piękna skóra dzięki zabiegowi Skinbooster!

Efekty zabiegu Skinbooster są spektakularne, ponieważ pozwalają uzyskać długotrwały rezultat nawilżenia skóry. Dzięki temu wygląda ona dużo młodziej, staje się promienna i jędrna. Taka odbudowa struktury skóry nie tylko widocznie poprawia jej zdrowy wygląd, ale także redukuje drobne zmarszczki. Poprawa napięcia, aksamitna gładkość i rozświetlenie – Skinbooster potrafi zdziałać więcej niż najlepszy makijaż!

Pełne rezultaty zastosowania Skinbooster widać po około kilku tygodniach od wykonania zabiegu. Dzieje się tak, ponieważ podany preparat wymaga czasu, aby stopniowo zwiększyć swoją objętość, pochłaniając wodę i stymulując syntezę nowych włókien kolagenowych. Najbardziej zadowalające efekty pacjent uzyskuje po wykonaniu serii 3 zabiegów w miesięcznych odstępach. Następnie można je powtórzyć po upływie około 6 miesięcy od ostatniej sesji. Na długość utrzymania się uzyskanych wyników zabiegu wpływa wiek pacjenta i jego tryb życia.

Dlaczego warto zdecydować się na Skinbooster?

Restylane Skinboosters to innowacyjny i sprawdzony produkt chętnie stosowany w medycynie estetycznej na skórze twarzy, dekoltu, szyi oraz dłoni. Obecny w nim preparat działa na głębokości skóry właściwej, przynosząc doskonałe efekty odbudowy jej struktur.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Zimowe wybielanie

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!