Hipokrates Pomorza 2022 – plebiscyt z nagrodami dla naszej Kliniki!

Ogólne

Od początku istnienia naszej kliniki stawiamy sobie za cel otoczenie naszych Pacjentów najwyższą jakościowo opieką medyczną w miejscu, które będzie idealnie przystosowane do ich potrzeb. Nieustannie dążymy do zapewnienia Państwu najnowszych rozwiązań stomatologicznych na każdym etapie i rodzaju leczenia.

W tym roku nasze starania po raz kolejny zostały docenione – tym razem w ogólnopolskim plebiscycie medycznym Hipokrates. Zostaliśmy wyróżnieni zarówno w powiecie, jak i w województwie, co jest dla nas szczególnie wyjątkową nagrodą, biorąc pod uwagę fakt, że zadecydowali o niej Pacjenci.

Co w tym roku udało nam się zdobyć

Tegoroczny konkurs Hipokrates odbył się pierwszy raz po dłuższej przerwie wywołanej pandemią. Był to więc debiut naszej kliniki na tym polu. Debiut zakończony dużym sukcesem, bowiem zdobyliśmy jedną statuetkę oraz cztery dyplomy, uzyskując tym samym aż cztery wyróżnienia!

Najlepszy stomatolog w powiecie

Nasza dr Kinga Kołacka otrzymała tytuł najlepszego stomatologa w powiecie wejherowskim. Wiedza, wieloletnie doświadczenie, a także wyjątkowa troska i empatia okazywana Pacjentom to standardy, bez których nie wyobrażamy sobie leczenia. Niezmiernie cieszymy się, że je Państwo doceniają.

Tytuł najlepszej kliniki w powiecie wejherowskim

Na poziomie powiatu została wyróżniona także nasza klinika, uzyskując również tu najwyższe noty. Tytuł najlepszej kliniki w powiecie wejherowskim jest dla nas bezpośrednim potwierdzeniem od naszych Pacjentów, że realizujemy ich potrzeby.

Zaawansowany technologicznie sprzęt, najlepsze jakościowo materiały oraz współpraca z renomowanymi firmami pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w leczeniu stomatologicznym.

Lekarze naszej kliniki są członkami prestiżowych stowarzyszeń: PSI, PTE oraz ITI, które zapewniają naszym lekarzom stały dostęp do szkoleń i sympozjów oraz publikacji. A to gwarantuje nieustanne podnoszenie kwalifikacji w zakresie dziedzin stomatologiii.

Stomatolog roku lek. dent. Kinga Kołacka i II miejsce wśród wszystkich przychodni

Na szczeblu wojewódzkim również zostaliśmy podwójnie wyróżnieni.

Dr Kinga Kołacka otrzymała tytuł Stomatologa Roku w województwie pomorskim – nagrodę, która stanowi jedno z największych wyróżnień dla lekarza stomatologa. Nasza klinika natomiast zajęła II miejsce wśród wszystkich gabinetów w województwie.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za docenienie i zaufanie, jakim nas obdarzacie. Otrzymane nagrody są dla nas nie tylko dowodem naszych wspólnych sukcesów terapeutycznych, ale również ogromną motywacją do dalszych starań.

Współpraca z magazynem Prestige

Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy zaproszeni do współpracy z magazynem Prestige. Wkrótce pojawi się artykuł opowiadający o naszej klinice i o naszym udziale w plebiscycie Hipokrates. Zapowiedzią do artykułu będzie okładka magazynu prezentująca członków zespołu Verde Clinic.

Niezwykle cieszymy się z Państwa wsparcia w postaci otrzymanych głosów, a także pozytywnych recenzji w mediach społecznościowych, na wizytówce Google oraz na portalu znanylekarz.pl. Pozwalają one odnaleźć kolejnym Pacjentom odpowiednich lekarzy, a tym samym drogę do zdrowia.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.