Dr. Cyj Hair Filler – peptydowa terapia włosów w Verde Clinic

Medycyna estetyczna

Peptydowa terapia włosów Dr. Cyj Hair Filler to znany w medycynie estetycznej, innowacyjny zabieg, który skutecznie hamuje nadmierne wypadanie włosów. Prowadzi do rewitalizacji skóry głowy i mieszków włosowych, dzięki czemu przyspiesza procesy naprawcze i odrost włosów. Preparat stosowany w zabiegu posiada unikalny skład i technologię Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych.

Czym jest peptydowa terapia włosów?

Peptydowa terapia włosów Dr. Cyj Hair Filler wykonujemy zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Preparat, który stosujemy w zabiegu posiada 7 opatentowanych peptydów, które połączone są z kwasem hialuronowym. Ten wpływa na skuteczniejsze przenikanie i wnikanie w głębokie struktury skóry głowy aktywnych składników preparatu. Terapia Dr. Cyj Hair Filler poprawia krążenie w skórze głowy, pobudza namnażanie się komórek, wzmacnia i odżywia mieszki włosowe oraz chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Zabieg wykonujemy w formie serii mikronakłuć. Wprowadzone w ten sposób dawki peptydów wnikają w skórę głowy i stymulują procesy komórkowe wpływające na wzrost włosów. Bezpośrednio po wykonaniu terapii na skórze głowy mogą wystąpić niewielkie zgrubienia w obszarach zastosowania preparatu, które samoistnie znikają w przeciągu doby.

Dr. Cyj – nowoczesny sposób na wypadanie włosów

Terapia włosów Dr. Cyj Hair Filler wskazana jest osobom, które zmagają się z nadmierną utratą włosów o różnym podłożu. Może być ona wywołana:

 • długotrwałym stresem,
 • niewłaściwą dietą – ubogą w minerały i witaminy,
 • nieprawidłową pielęgnacją włosów,
 • sezonowym nasileniem wypadania włosów,
 • łysieniem androgenowym.

Zabieg zalecamy także pacjentom po transplantacji włosów.

Efekty zabiegu Dr. Cyj Hair Filler

Terapia Dr. Cyj Hair Filler jest bardzo skuteczna. Zahamowanie wypadania włosów można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Protokół przewiduje wykonać 4 zabiegi co 2 tygodnie. Pełne rezultaty widać po około 2 miesiącach. Pacjenci są zachwyceni spektakularnymi efektami zabiegów. Dla ich podtrzymania zalecamy, aby po około 6 miesiącach wykonać terapię przypominającą.

Peptydowa terapia włosów wpływa na:

 • zahamowanie nadmiernego wypadanie włosów i przyspieszenie ich odrostu,
 • pogrubienie i zagęszczenie włosów,

Zabieg wykonujemy bez znieczulenia, gdyż jest praktycznie bezbolesny. Trwa on około pół godziny, a następnie pacjent może wrócić od razu do codziennych obowiązków. Terapia nie wymaga specjalnych przygotowań przed zabiegiem ani rekonwalescencji po nim. Należy jedynie zachować pewne środki ostrożności:

 • pacjent na około tydzień przed zabiegiem nie powinien przyjmować aspiryny oraz innych leków obniżających krzepliwość krwi,
 • w dzień wykonania zabiegu należy umyć skórę głowy, nie powinno się natomiast jej myć przez około 1 dobę po iniekcji,
 • dzień przed zabiegiem i po zabiegu niewskazane jest picie napojów alkoholowych,
 • po iniekcji skóra głowy może być zaczerwieniona i bardziej wrażliwa, dlatego ewentualne farbowanie włosów można przeprowadzić dopiero po 2 tygodniach od zabiegu, niewskazane jest także farbowanie włosów tuż przed nim,
 • po wykonaniu terapii zaleca się przez kolejne 48 godzin unikać sauny, solarium, wysiłku fizycznego oraz narażania skóry głowy na intensywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak mróz lub silne promieniowanie słoneczne,
 • należy także pamiętać, że przez 7 dni od zabiegu nie powinno się wykonywać zabiegu złuszczającego na obszarze skóry głowy.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Zimowe wybielanie

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!