Dentysta Władysławowo – skuteczne leczenie stomatologiczne w Verde Clinic

Dobry dentysta w mieście Władysławowo? Warto rozważyć ofertę naszej kliniki! Co prawda siedziba Verde Clinic mieści się na granicy Wejherowa i Redy, ale pacjentom z Władysławowa dojazd do nas zajmuje zaledwie pół godziny. W jednym miejscu zajmujemy się niemal każdą dziedziną stomatologii i medycyny estetycznej. Oferujemy kompleksowe leczenie zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarską, ponieważ personel kliniki to uznani lekarze specjaliści. Wszystko to sprawia, że wiele osób poszukujących dentysty we Władysławowie wybiera ostatecznie Verde Clinic.

Stomatolog Władysławowo – dlaczego warto wybrać Verde Clinic?

Osoby, które potrzebują pomocy dobrego dentysty we Władysławowie, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Verde Clinic to miejsce, w którym dbamy zarówno o najwyższą jakość leczenia, jak i o komfort pacjentów. Tym samym udowadniamy, że wizyta u stomatologa może być obecnie przyjemnością. Nasi pacjenci, otoczeni troskliwą opieką i miło ugoszczeni w komfortowych wnętrzach kliniki, czują się u nas swobodnie i bezpiecznie.

W Verde Clinic do leczenia każdej osoby podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Posiadamy duży zespół lekarski. Nasi pacjenci mogą liczyć na precyzyjnie przeprowadzone zabiegi i trwałe efekty leczenia, a wszystko to przede wszystkim dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych lekarzy specjalistów. Dodatkowo posiadamy także funkcję Opiekuna Pacjenta – osoby, która towarzyszy każdemu z naszych pacjentów od pierwszej do ostatniej wizyty, wyjaśnia to, co niezrozumiałe i otacza troskliwą opieką.

Siedziba Verde Clinic to obiekt o powierzchni prawie 300 m2, w którym znajduje się 8 nowocześnie wyposażonych gabinetów, a także laboratorium protetyczne oraz gabinety do diagnostyki RTG i zabiegów medycyny estetycznej. W naszych wnętrzach znajdują się jedne z najlepszych sprzętów dentystycznych: nowoczesny tomograf komputerowy, mikroskopy zabiegowe, skaner 3D, lasery, czy też sprzęt do znieczulenia elektronicznego. Nie każdy dentysta w mieście Władysławowo jest w stanie zapewnić tak doskonałą opiekę stomatologiczną.

Zabiegi z oferty Verde Clinic

Naszym celem jest kompleksowe leczenie pacjentów – sięganie do przyczyny powstałych problemów stomatologicznych, a nie tylko “zaleczanie” jej skutków. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów oraz nowoczesna aparatura medyczna pozwala nam przeprowadzić zawsze skuteczne, bezpieczne i bezbolesne leczenie. Zakres oferowanych przez nas zabiegów jest bardzo szeroki. Prowadzimy leczenie z obszaru:

 • profilaktyki stomatologicznej – m.in. zabiegi higienizacji,
 • stomatologii zachowawczej,
 • implantologii,
 • leczenia kanałowego pod mikroskopem,
 • chirurgii stomatologicznej,
 • protetyki,
 • stomatologii dziecięcej,
 • stomatologii estetycznej,
 • medycyny estetycznej – paleta zabiegów anti aging, takich jak mezoterapia, wygładzanie zmarszczek, wolumetria, wampirzy lifting, wypełniacze, Skinboosters, Sculptra oraz leczenie nadpotliwości, leczenie nadmiernego wypadania włosów, hialuronidaza.

Jak dojechać z Władysławowa?

Poszukiwania sprawdzonego gabinetu stomatologicznego zazwyczaj zaczynają się od sprawdzania takich informacji w sieci. Na hasło “dobry dentysta Władysławowo” wyświetla się także nasza klinika, ponieważ mieszkańcy tej miejscowości mogą dojechać do nas samochodem w niecałe 30 minut. Potrzebując stomatologa z Władysławowa warto więc poszerzyć zasięg poszukiwań i rozważyć szeroką ofertę Verde Clinic.

Jak można do nas dotrzeć? Obiekt Verde Clinic położony jest na granicy Wejherowa i Redy przy ul. Wejherowskiej 71. To miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Oferujemy także możliwość bezpiecznego zaparkowania tuż pod naszą siedzibą.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy letni sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.