Dentysta Wejherowo – skuteczne leczenie stomatologiczne w Verde Clinic

Verde Clinic to miejsce, gdzie pasję do przywracania zdrowia i piękna uśmiechów naszych pacjentów połączyliśmy z nowoczesnym leczeniem stomatologicznym, przeprowadzanym przez wysokiej klasy specjalistów – stomatologów z okolic Wejherowa i Trójmiasta. Oferujemy kompleksowe leczenie – od zabiegów wybielania zębów i higienizacji (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) po leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantologiczne, a nawet chirurgiczne.

Stomatolog Wejherowo – dlaczego warto wybrać Verde Clinic?

Najlepszy dentysta Wejherowo? Osoby z tego miasta nie muszą szukać daleko. Siedziba Verde Clinic znajduje się na pograniczu Wejherowa i Redy, dzięki czemu bez problemu do nas dotrą. Bliskość naszej kliniki to jednak nie jedyny jej atut.

W estetycznych wnętrzach Verde Clinic znajduje się 8 doskonale wyposażonych gabinetów, w których nasi pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie. Zmieniamy oblicze stomatologii. U nas wizyta dentystyczna przypomina bardziej przebywanie w spa niż dawne zabiegi stomatologiczne.

W trosce o bezpieczeństwo i najwyższą jakość leczenia korzystamy z nowoczesnych narzędzi i aparatury stomatologicznej. Jeśli leczenie kanałowe – to pod mikroskopem. Wybielanie zębów – laserem diodowym lub nakładkowe. Zabiegi skalingu – tylko z wykorzystaniem ultradźwiękowego skalera Dentsply Sirona, przeprowadzone w powiększeniu mikroskopu zgodnie z protokołem GBT. Ponadto posiadamy własne laboratorium protetyczne, dzięki czemu leczenie u lekarza protetyka jest dużo szybsze.

Wszystko to sprawia, że wiele osób poszukujących dentysty w Wejherowie trafiło do naszej kliniki i dziś mają pewność, że dokonali właściwego wyboru.

Gabinet stomatologiczny Wejherowo – jakie zabiegi?

Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów stomatologicznych. Cenimy czas odwiedzających nas pacjentów – w naszej klinice wszystkie zabiegi i badania diagnostyczne wykonujemy na miejscu. Nie każdy dentysta w mieście Wejherowo posiada tak szeroki zakres leczenia.

Prowadzimy zabiegi z obszaru:

 • protetyki,
 • endodoncji,
 • stomatologii zachowawczej,
 • chirurgii stomatologicznej,
 • implantologii,
 • periodontologii,
 • stomatologii estetycznej,
 • stomatologii dziecięcej.

Ponadto nasze dyplomowane higienistki wykonują zabiegi higienizacji zębów, czyli skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzację. Odwiedzając gabinet lekarza protetyka nasi pacjenci mają gwarancję szybkich i precyzyjnie wykonanych prac protetycznych. Taki komfort zapewnia własne laboratorium protetyczne, wyposażone w sprzęt najnowszej generacji.

Jak dojechać z Wejherowa?

Osoby poszukujące sprawdzonego stomatologa w Wejherowie często trafiają na stronę Verde Clinic, ponieważ klinika zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od tego miasta. Nasza siedziba mieści się na obrzeżach Redy od strony Wejherowa, przy ulicy Wejherowskiej 71. Mieszkańcy Wejherowa mogą dojechać do nas samochodem lub taksówką, co zajmie im około 5-10 minut. Naszym pacjentom udostępniamy miejsca parkingowe. Osoby mieszkające w północnej części miasta, aby się do nas dostać, nie potrzebują nawet auta. Pieszo dotrą do tu w 5-10 minut.

Doskonale wiemy, że za sukcesem kliniki stomatologicznej nie stoi samo hasło w internecie “dobry dentysta Wejherowo”, ale skuteczne, doskonałe leczenie i zadowoleni pacjenci. Z tego względu nieustannie dbamy o wysoką jakość i profesjonalizm leczenia, poszerzając naszą ofertę o kolejne zabiegi, a nasze gabinety o kolejne rozwiązania współczesnej stomatologii.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!