Dentysta Gdynia – skuteczne leczenie stomatologiczne w Verde Clinic

Jesteśmy jedną z największych klinik w zakresie województwa pomorskiego. Posiadamy zespół lekarzy z różnych dziedzin stomatologii i medycyny estetycznej. W jednym miejscu skupiamy specjalistów z zakresu wszczepiania implantów zębowych, protetyki, stomatologii zachowawczej, dziecięcej i estetycznej, doskonałych lekarzy endodontów, chirurgów, dentystów zamieszkałych w Gdyni i na terenie całego Pomorza. Verde Clinic to miejsce, w którym profesjonalizm leczenia idą w parze z nowoczesnym wyposażeniem gabinetów.

Stomatolog Gdynia – dlaczego warto wybrać Verde Clinic?

W Verde Clinic zapewnimy holistyczne podejście do leczenia – zawsze staramy się leczyć przyczyny, a nie jedynie skutki choroby Nasz zespół specjalistów podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i jego dolegliwości. Najlepszy dentysta z miasta Gdynia? Znajdziecie go w naszych gabinetach. Stawiamy na bezpieczeństwo, skuteczność i komfort leczenia.

VERDE CLINIC posiada osiem nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych, w tym gabinet lekarza endodonty i implantologa, specjalistów z zakresu niemal wszystkich dziedzin stomatologii i medycyny estetycznej. W naszej klinice przyjmuje dentysta Gdynia oraz z stomatolodzy z innych okolicznych miejscowości. Są to lekarze o bogatym doświadczeniu, ich szeroka wiedza to gwarancja pomyślnie przeprowadzonych zabiegów.

W codziennej pracy wykorzystujemy innowacyjne, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne sprzęty stomatologiczne, zapewniając tym samym wysokie standardy leczenia. Daje nam to możliwość przeprowadzania zabiegów w sposób bardziej komfortowy dla pacjentów, niezwykle precyzyjny, bezpieczny i dużo szybszy.

Posiadamy własne laboratorium protetyki cyfrowej, mikroskopy stomatologiczne, scannery 3D, wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną, a w tym tomograf komputerowy. Dzięki takiemu wyposażeniu przeprowadzamy wysoce skuteczne zabiegi. Nowoczesny sprzęt dentystyczny pozwala nam wykonywać nawet bardzo skomplikowane leczenie kanałowe, wszczepianie implantów zębów oraz zabiegi chirurgii stomatologicznej.

Leczenie zębów w Verde

W jednym miejscu zebraliśmy szerokie grono specjalistów. Nasz personel zasilają stomatolodzy z Trójmiasta, w tym dentyści z miasta Gdynia. Każda osoba, która umawia się na wizytę w naszej klinice może liczyć na kompleksowe, profesjonalne i bezpieczne leczenie.

W naszej ofercie znajduje się leczenie z zakresu:

 • stomatologii zachowawczej,
 • leczenia kanałowe pod mikroskopem,
 • implantologii,
 • protetyki,
 • chirurgii stomatologicznej,
 • periodontologii,
 • higienizacji,
 • stomatologii estetycznej,
 • stomatologia dziecięcej.

Jak dojechać z Gdyni?

Nasza klinika zlokalizowana jest na granicy Wejherowa i Redy przy ulicy Wejherowskiej 71. To miejsce dobrze skomunikowane. Dojazd samochodem z Gdyni zajmuje około 25-30 minut. Na terenie kliniki zapewniamy dogodne miejsce parkingowe.

Dojechać do Verde Clinic można także Szybką Koleją Miejską SKM. Taka podróż zajmuje z Gdyni blisko pół godziny. Od przystanku Reda Pieleszewo, na którym należy wysiąść, do naszej siedziby idzie się około 10 minut pieszo.

Jesteśmy świadomi, że w naszym regionie istnieje wiele gabinetów stomatologicznych – dentystów w Gdyni lub w innych rejonach Pomorza. Dlatego od początku istnienia Verde Clinici dążyliśmy do tego, aby nasza klinika wyróżniała się najwyższą jakością i profesjonalizmem leczenia. Dobry i sprawdzony dentysta Gdynia może przyjmować także w naszych gabinetach.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!