Verde Clinic
Cennik
Konsultacja z medycyny estetycznej Konsultacja specjalisty medycyny estetycznej obejmująca oszacowanie potrzeb estetycznych pacjenta wraz z zaproponowaniem odpowiednich zabiegów. W przypadku skorzystania z zabiegu na tej samej wizycie konsultacja jest bezpłatna.
100 zł
1 okolica
500 zł
2 okolice
800 zł
3 okolice
1000 zł
kolejna okolica
200 zł
Wygładzanie zmarszczek Zabieg z wykorzystaniem iniekcji botuliny. Polega na zablokowaniu możliwości kurczenia się mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych.
1 okolica
500 zł
2 okolice
800 zł
3 okolice
1000 zł
kolejna okolica
200 zł

Zmarszczki mimiczne pojawiają się w wyniku powtarzających się skurczów mięśni twarzy. Tworzą się one stopniowo, w miejscu naprężenia tychże mięśni, kiedy wraz z upływem czasu skóra traci zdolność regeneracji, a co za tym idzie – młodzieńczą jędrność oraz elastyczność. Pierwsze z nich mogą być widoczne już około 25 – 30 roku życia.

Jak wygładzić zmarszczki?

Aktywność stosowanego preparatu opiera się na blokowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, co zapobiega skurczowi mięśni oraz powstawaniu zagłębień, fałdowaniu i marszczeniu się skóry. Preparat jest delikatnie wprowadzany w okolice wymagające wygładzenia.

Obszary najczęściej poddawane zabiegowi to:

 • zmarszczki poprzeczne czoła,
 • zmarszczki promieniste oka, tzw. kurze łapki,
 • zmarszczki gładzizny, tzw. lwia zmarszczka.

Pacjentowi w czasie podawania preparatu mogą towarzyszyć odczucia przypominające ugryzienie przez komara. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ani późniejszej rekonwalescencji. Należy jednak pamiętać o rezygnacji w dniu wizyty z sauny oraz solarium, unikaniu intensywnego wysiłku fizycznego, spożywania alkoholu i rozgrzewania.

wygładzenie zmarszczek reda

Efekty wygładzania zmarszczek

Pierwsze efekty wygładzenia zmarszczek można zauważyć już po 2-3 dniach. Jednak na ostateczny rezultat należy poczekać około 7-14 dni. Zabieg nie zmienia wyglądu twarzy, a jedynie powoduje jej odświeżony, wypoczęty wygląd. Skóra staje się wygładzona, zrelaksowana i prezentuje się zdecydowanie młodziej.

Rezultaty wygładzania zmarszczek utrzymują się od 4 do 6 miesięcy i następnie stopniowo zanikają. Z czasem, przy kolejnych aplikacjach, odstępy między zabiegami wydłużają się, gdyż zmianie ulegają w tym czasie nawyki mimiczne.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są:

 • ciąża i laktacja,
 • aktywna infekcja,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • choroby skóry w miejscu, w którym ma zostać podany preparat,
 • terapia aminoglikozydami,
 • zaburzenia w połączeniach nerwowo-mięśniowych (miastenia gravis, miopatie),
 • choroby psychiczne.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Najchętniej wybierane

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Magia jesiennego uśmiechu

  Zabieg pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów w jednym pakiecie - oto nasza recepta na zdrowy i śnieżnobiały uśmiech latem!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.
  Umów wizytę