medycyna estetyczna Reda
Nasza klinika

Piękno
dla ciebie

VERDE CLINIC Dental & Esthetic to jedna z największych i najlepiej wyposażonych klinik medycyny estetycznej na Pomorzu. Dla naszych pacjentów stworzyliśmy przestrzeń, w której pasja do pracy połączona jest ze sztuką wydobywania naturalnego piękna. Codziennie w komfortowych wnętrzach naszej kliniki jesteśmy świadkiem spełnionych marzeń o nieskazitelnym wyglądzie i pięknej sylwetce.

VERDE CLINIC – WYJĄTKOWA ESTETYKA I SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Zapewniamy kompleksowe usługi medycyny estetycznej w jednym z najnowocześniejszych obiektów w tym rejonie Polski. Naszym priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pacjentów. VERDE CLINIC Dental & Esthetic to gustownie zaprojektowane gabinety medycyny estetycznej, wyposażone w nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia medyczne. Projektując przestrzeń tak dużego obiektu, zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zapewnić poczucie wygody i bezpieczeństwa naszym Pacjentom. Klinika wyróżnia się designerskim i klimatycznym wystrojem, dzięki czemu przebywanie w niej jest przyjemne i relaksujące. Lokalizacja naszej placówki na granicy Wejherowa i Redy jest bardzo dobrze skomunikowana i posiada dogodną możliwość parkowania.
W VERDE CLINIC Dental & Esthetic każdym Pacjentem opiekuje się profesjonalny i doświadczony zespół lekarzy. To jedni z najlepszych w swoim fachu. Ich szeroka wiedza to gwarancja precyzyjnie przeprowadzonych zabiegów i zadowolenia z uzyskanych efektów. Dla nas opieka medyczna znaczy więcej niż leczenie. Rozumiemy, jak niepewnie można czuć się na początku w tak dużej klinice. W trosce o naszych Pacjentów wprowadziliśmy funkcję Opiekuna Pacjenta, który towarzyszy leczonym u nas osobom od pierwszej do ostatniej wizyty, otaczając je należytą troską i odpowiadając na wszelkie pytania.

NOWOCZESNY SPRZĘT I METODY PRACY

Wszystkie techniki pracy wykonujemy na jak najwyższym poziomie, wykorzystując innowacyjne rozwiązania i urządzenia medyczne. W trosce o wysoką skuteczności zabiegów medycyny estetycznej nasze gabinety wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt medyczny. Jego niezrównana jakość potwierdzona jest międzynarodowymi certyfikatami i badaniami klinicznymi. Nasi Pacjenci mogą być pewni, że proponowane przez nas zabiegi wykonamy w sposób najmniej inwazyjny, a zarazem najbardziej bezpieczny i efektywny.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Relax & Refresh

  Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę.

  Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

  Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.