Verde Clinic
Cennik
Wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust oraz rysów twarzy Odbudowa objętości tkanek lub ich korygowanie za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego linii Restylane (m.in. Kysse, Lyft, Defyne, Refyne) w celu uzyskania optymalnego efektu wizualnego.
1 ml - 900 zł

Wypełniacze, modelowanie ust, modelowanie rysów twarzy

Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy najczęściej przeprowadzane są w celu wygładzenia zmarszczek i bruzd, modelowania konturów twarzy, a także modelowania oraz nawilżenia ust. Substancja zawarta w preparacie jest identyczna z tą, która naturalnie występuje w skórze. Dodatkowo produkt nie jest pochodzenia zwierzęcego, dlatego nie istnieje ryzyko przenoszenia chorób między gatunkami czy wywołania reakcji alergicznej u pacjentów uczulonych na pospolite pokarmy. Zastosowanie tych preparatów nie wymaga przeprowadzenia żadnych testów wstępnych i pozwala na natychmiastowe wykonanie zabiegu.

Jak wypełnić zmarszczki?

Zabieg wypełnienia zmarszczek polecamy osobom z cerą dojrzałą w celu odświeżenia lub odmłodzenia wyglądu twarzy. Wypełniacze mają konsystencję plastycznego żelu, który posiada właściwości wiązania wody, dzięki czemu pozwalają one na wygładzenie lub spłycenie zmarszczek, ale również przywracają skórze jędrność i sprężystości.

Jak przebiega zabieg wypełnienia zmarszczek?

Wypełnianie zmarszczek rozpoczyna się od znieczulenia okolicy poddawanej zabiegowi. Następnie podawany jest preparat. Pierwsze efekty zastosowania wypełniacza widoczne są od razu po zakończeniu zabiegu. Ostateczny rezultat wypełnienia zmarszczek można ocenić po kilku dniach.

Podany preparat jest stopniowo wchłaniany przez organizm, na szybkość przebiegu tego procesu mają wpływ min. tryb życia, wiek pacjenta i ekspozycja na promieniowanie UV. Najczęściej po upływie 6-12 miesięcy nie ma już po nim śladu i pacjenci decydują się na powtórzenie zabiegu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania wypełniaczy są:

 • ciąża i laktacja
 • choroby skóry w miejscu, w którym ma zostać podany preparat,
 • aktywna opryszczka,
 • choroby układu odpornościowego,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • skłonność do tworzenia się bliznowców,
 • wcześniejsze poddawanie się niektórym zabiegom chirurgii estetycznej, zwłaszcza z wykorzystaniem wypełniaczy stałych.

W Verde Clinic lekarze dbają o naturalny efekt wykonywanych zabiegów. Do pacjentów podchodzą indywidualnie, ponieważ wiedzą, że każda twarz jest inna i wymaga dopasowania właściwych rozwiązań. Dokładnie omawiają, jakiego efektu można się spodziewać oraz jakie działanie będzie w danym przypadku najlepsze.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Najchętniej wybierane

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Magia jesiennego uśmiechu

  Zabieg pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów w jednym pakiecie - oto nasza recepta na zdrowy i śnieżnobiały uśmiech latem!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.
  Umów wizytę