Cennik
Wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust oraz rysów twarzy Odbudowa objętości tkanek lub ich korygowanie za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego linii Restylane (m.in. Kysse, Lyft, Defyne, Refyne) w celu uzyskania optymalnego efektu wizualnego.
Usta - efekt pełnych, wygładzonych, jędrnych ust.
1 ml - 900 zł
Linie marionetki / bruzdy nosowo wargowe - efekt wygładzenia danej okolicy.
1 ml - 900 zł
Wolumetria (modelowanie policzków, linii żuchwy, bródki, okolicy skroni) – efekt liftingu, odtworzenia proporcji twarzy.
1 ml - 900 zł
Dolina łez – efekt wygładzenia zmarszczek oraz redukcji cieni pod oczami.
1 ml - 900 zł
Skinboosters Intensywna rewitalizacja skóry preparatem na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego
Restylane Vital - zabieg głęboko nawilżający i rewitalizujący, pobudza produkcję kolagenu, przywraca elastyczność i jędrność skóry oraz likwiduje fotouszkodzenia.
700 zł
Restylane Vital Light - zabieg dedykowany pacjentom o młodszej, lekko uszkodzonej słońcem skórze, który nawilża, odświeża, wygładza i redukuje jej drobne niedoskonałości.
700 zł

Wypełniacze, nawilżanie ust, modelowanie rysów twarzy

Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy najczęściej przeprowadzane są w celu wygładzenia zmarszczek i bruzd, modelowania konturów twarzy, a także powiększania oraz nawilżenia ust. Substancja zawarta w preparacie jest identyczna z tą, która naturalnie występuje w skórze. Dodatkowo produkt nie jest pochodzenia zwierzęcego, dlatego nie istnieje ryzyko przenoszenia chorób między gatunkami czy wywołania reakcji alergicznej u pacjentów uczulonych na pospolite pokarmy. Zastosowanie tych preparatów nie wymaga przeprowadzenia żadnych testów wstępnych i pozwala na natychmiastowe wykonanie zabiegu.

Jak wypełnić zmarszczki?

Zabieg wypełnienia zmarszczek polecamy osobom z cerą dojrzałą w celu odświeżenia lub odmłodzenia wyglądu twarzy. Wypełniacze mają konsystencję plastycznego żelu, który posiada właściwości wiązania wody, dzięki czemu pozwalają one na wygładzenie lub spłycenie zmarszczek, ale również przywracają skórze jędrność i sprężystości.

Jak przebiega zabieg wypełnienia zmarszczek?

Wypełnianie zmarszczek rozpoczyna się od znieczulenia okolicy poddawanej zabiegowi. Następnie podawany jest preparat. Pierwsze efekty zastosowania wypełniacza widoczne są od razu po zakończeniu zabiegu. Ostateczny rezultat wypełnienia zmarszczek można ocenić po kilku dniach.

Podany preparat jest stopniowo wchłaniany przez organizm, na szybkość przebiegu tego procesu mają wpływ min. tryb życia, wiek pacjenta i ekspozycja na promieniowanie UV. Najczęściej po upływie 6-12 miesięcy nie ma już po nim śladu i pacjenci decydują się na powtórzenie zabiegu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania wypełniaczy są:

 • ciąża i laktacja
 • choroby skóry w miejscu, w którym ma zostać podany preparat,
 • aktywna opryszczka,
 • choroby układu odpornościowego,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • skłonność do tworzenia się bliznowców,
 • wcześniejsze poddawanie się niektórym zabiegom chirurgii estetycznej, zwłaszcza z wykorzystaniem wypełniaczy stałych.

W Verde Clinic lekarze dbają o naturalny efekt wykonywanych zabiegów. Do pacjentów podchodzą indywidualnie, ponieważ wiedzą, że każda twarz jest inna i wymaga dopasowania właściwych rozwiązań. Dokładnie omawiają, jakiego efektu można się spodziewać oraz jakie działanie będzie w danym przypadku najlepsze.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Relax & Refresh

  Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę.

  Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

  Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.