Cennik
Peelingi medyczne Zabiegi polegające na złuszczeniu wierzchniej warstwy skóry wraz ze stymulacją jej odnowy komórkowej, wykonywane w celu poprawy jej napięcia, kolorytu oraz grubości przy użyciu preparatów na bazie kwasów.
PRX T 33 - innowacyjny zabieg chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywany do poprawy jej jędrności, rozjaśnienia, likwidacji rozstępów i blizn, a także w walce ze skutkami starzenia się skóry.
Twarz
350 zł
Twarz, szyja
400 zł
Twarz, szyja, dekolt
450 zł
Dłonie
350 zł
RETIX.C Retibooster - profesjonalna wielokierunkowa terapia odmładzająca i regenerująca, na twarz, szyję i dekolt, zapewniająca odbudowę skóry na poziomie komórkowym. Możliwość wzmocnienia efektu przy pomocy R.Pena tj. urządzenia do mezoterapii mikroigłowej. Zaleca się 3 sesje w odstępach miesiąca.
Twarz, szyja
450 zł
Twarz z mezoterapią mikroigłową
550 zł
Twarz, szyja, dekolt
650 zł
Twarz, szyja, dekolt z mezoterapią mikroigłową
750 zł
RETIX.C EYE plus- idealna terapia anti-aging na skórę okolicy oczu, która intensywnie ją nawilża, wygładza i rozświetla. Możliwość wzmocnienia efektu przy pomocy R.PENA tj. mezoterapii mikroigłowej. Zaleca się serię minimum 3 zabiegów w odstępach co najmniej 10 dni.
Peeling z maską
350 zł
Peeling z maską i mezoterapią mikroigłową
400 zł
RETIX.C GLOW - rozświetlający peeling kwasowy do rewitalizacji skóry, zapewnia natychmiastowy efekt w postaci napiętej, aksamitnej skóry o wyrównanym kolorycie. Tzw. zabieg „bankietowy”. Zaleca się serię 3 sesji w odstępach 10-14 dni.
200 zł

Peelingi medyczne są zabiegami polegającymi na aplikacji na powierzchnię skóry substancji, powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym w zależności od mocy kwasu) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, wygładzona, pozbawiona przebarwień i innych defektów.

Peeling medyczny – jak przebiega?

Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia i odtłuszczenia skóry. Następnie, w zależności od wskazań, na wybraną powierzchnię aplikowany jest wybrany preparat. Podczas zabiegu może być odczuwane delikatne pieczenie, ściągnięcie oraz szczypanie. Po upływie stosownej ilości czasu kwas zostaje zneutralizowany, skóra oczyszczona i zabezpieczona kremem.

Do wykonywania peelingów medycznych stosujemy min. preparaty PRX-T33 czy Reverse peel, bazujące na TCA (kwasie trójchlorooctowym). Substancja ta pozwala na silną biorewitalizację skóry a także redukcję przebarwień.

Przeciwwskazania do wykonania peelingów medycznych:

 • ekspozycja skóry na słońce,
 • ciąża i laktacja,
 • aktywna opryszczka, skłonność do powstawania bliznowców,
 • podrażnienie lub uszkodzenie skóry
 • infekcja ogólna,
 • stosowanie retinoidów na 6 miesięcy przed zabiegiem,
 • choroby autoimmunologiczne skóry.

Efekty peelingu

Skóra tuż po zabiegu jest zaczerwieniona i napięta. Może też delikatnie szczypać. Jeżeli łuszczy się, nie należy stosować kosmetyków ścierających, ponieważ może to spowodować wydłużenie procesu gojenia lub infekcję podrażnionych miejsc. Po zabiegu przez około miesiąc należy stosować krem ochronny z wysokim filtrem SPF (co najmniej 50) i unikać ekspozycji na słońce – z tego względu peelingi medyczne najlepiej wykonywać zimą lub jesienią.

Do efektów peelingu należy spłycenie zmarszczek, rewitalizacja i poprawa nawilżenia skóry. Staje się ona grubsza, co jest zasługą zwiększonej produkcji włókien kolagenowych oraz elastyny. Ponadto peelingi medyczne poprawiają koloryt cery, redukują przebarwienia a także wygładzają nierówności oraz zmniejszają widoczność porów. Należy jednak pamiętać, że pełne efekty widoczne są po około tygodniu, a do otrzymania optymalnych rezultatów potrzeba serii 3 – 4 zabiegów.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Relax & Refresh

  Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę.

  Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

  Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.