Konsultacja z medycyny estetycznej Konsultacja specjalisty medycyny estetycznej obejmująca oszacowanie potrzeb estetycznych pacjenta wraz z zaproponowaniem odpowiednich zabiegów. W przypadku skorzystania z zabiegu kwota jest odliczana od ceny zabiegu.
100 zł
Wygładzanie zmarszczek Zabieg z wykorzystaniem iniekcji botuliny czyli tzw. botoksu. Polega na zablokowaniu możliwości kurczenia się mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych.
Okolice oczu (tzw. kurze łapki)
600 zł
Okolica między brwiami (tzw. lwia zmarszczka)
500 zł
Czoło (zmarszczki poprzeczne czoła)
500 zł
Okolica między brwiami + czoło
800 zł
Okolice oczu + okolica między brwiami + czoło
1200 zł
Kolejna okolica
200 zł
Wygładzanie zmarszczek - ABO liquid Zabieg z wykorzystaniem iniekcji ABO liquid czyli pierwszego płynnego botoksu nie zawierającego białek. Polega na szybkim oddziaływaniu na mięśnie mimiczne, uniemożliwiając im kurczenie się i tworzenie odkształceń skóry w postaci zmarszczek.
Okolice oczu (tzw. kurze łapki)
700 zł
Okolice między brwiami (tzw. lwia zmarszczka)
600 zł
Czoło (zmarszczki poprzeczne czoła)
600 zł
Okolica między brwiami + czoło
900 zł
Okolice oczu + okolica między brwiami + czoło
1400 zł
Kolejna okolica
300 zł
Leczenie nadpotliwości Zabieg z wykorzystaniem iniekcji botuliny. Polega na zablokowaniu aktywności gruczołów potowych.
1400 zł
Leczenie bruksizmu Zabieg z wykorzystaniem iniekcji botuliny. Polega na osłabieniu siły kurczenia się mięśni żwaczy.
1000 zł
Wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust oraz rysów twarzy Odbudowa objętości tkanek lub ich korygowanie za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego linii Restylane (m.in. Kysse, Lyft, Defyne, Refyne) w celu uzyskania optymalnego efektu wizualnego.
Usta - efekt pełnych, wygładzonych, jędrnych ust.
1 ml - 900 zł
Linie marionetki / bruzdy nosowo wargowe - efekt wygładzenia danej okolicy.
1 ml - 900 zł
Wolumetria (modelowanie policzków, linii żuchwy, bródki, okolicy skroni) – efekt liftingu, odtworzenia proporcji twarzy.
1 ml - 900 zł
Dolina łez – efekt wygładzenia zmarszczek oraz redukcji cieni pod oczami.
1 ml - 900 zł
Skinboosters Intensywna rewitalizacja skóry preparatem na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego
Restylane Vital - zabieg głęboko nawilżający i rewitalizujący, pobudza produkcję kolagenu, przywraca elastyczność i jędrność skóry oraz likwiduje fotouszkodzenia.
700 zł
Restylane Vital Light - zabieg dedykowany pacjentom o młodszej, lekko uszkodzonej słońcem skórze, który nawilża, odświeża, wygładza i redukuje jej drobne niedoskonałości.
700 zł
Osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting) Intensywna regeneracja skóry polegająca na podaniu w jej głąb frakcji osocza otrzymanego po odwirowaniu pobranej krwi pacjenta.
Twarz
600 zł
Twarz, szyja
750 zł
Twarz, szyja, dekolt
900 zł
Leczenie nadmiernego wypadania włosów
500 zł
Leczenie nadmiernego wypadania włosów DR. CYJ Podawanie metodą mezoterapii igłowej, peptydowego koktajlu w głąb skóry, poprawiającego jej kondycję oraz stymulującego wzrost nowych włosów. Terapia jest prowadzona w oparciu o opatentowany preparat DR. CYJ.
800 zł
Osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting) Intensywna regeneracja skóry polegająca na podaniu w jej głąb frakcji osocza otrzymanego po odwirowaniu pobranej krwi pacjenta.
500 zł
Mezoterapia igłowa Podawanie koktajli z witamin, polinukleotydów i aminokwasów w głąb skóry, poprawiających jej kondycję oraz stymulujące procesy regeneracyjne. Cena jest uzależniona od wyboru preparatu do zabiegu.
1 okolica – np. twarz, szyja, dekolt, okolica oka (powieki) lub dłonie
500 - 700 zł
2 okolice – np. twarz + szyja
800 - 1200 zł
3 okolice – np. twarz + szyja +dekolt
1100 - 1500 zł
Pakiet 3x1 okolica – np. twarz, szyja, dekolt, owłosiona skóra głowy, okolice oczu lub dłonie - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie).
1300 - 1800 zł
Pakiet 3x2 okolice – np. twarz + szyja - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie).
1900 - 2800 zł
Pakiet 3x3 okolice – np. twarz + szyja + dekolt - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie).
2500 - 3300 zł
Peelingi medyczne Zabiegi polegające na złuszczeniu wierzchniej warstwy skóry wraz ze stymulacją jej odnowy komórkowej, wykonywane w celu poprawy jej napięcia, kolorytu oraz grubości przy użyciu preparatów na bazie kwasów.
PRX T 33 - innowacyjny zabieg chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywany do poprawy jej jędrności, rozjaśnienia, likwidacji rozstępów i blizn, a także w walce ze skutkami starzenia się skóry.
Twarz
300 zł
Twarz, szyja
350 zł
Twarz, szyja, dekolt
400 zł
Dłonie
300 zł
RETIX.C Retibooster - profesjonalna wielokierunkowa terapia odmładzająca i regenerująca, na twarz, szyję i dekolt, zapewniająca odbudowę skóry na poziomie komórkowym. Możliwość wzmocnienia efektu przy pomocy R.Pena tj. urządzenia do mezoterapii mikroigłowej. Zaleca się 3 sesje w odstępach miesiąca.
Twarz
350 zł
Twarz z mezoterapią mikroigłową
450 zł
Twarz, szyja, dekolt
600 zł
Twarz, szyja, dekolt z mezoterapią mikroigłową
750 zł
RETIX.C EYE plus- idealna terapia anti-aging na skórę okolicy oczu, która intensywnie ją nawilża, wygładza i rozświetla. Możliwość wzmocnienia efektu przy pomocy R.PENA tj. mezoterapii mikroigłowej. Zaleca się serię minimum 3 zabiegów w odstępach co najmniej 10 dni.
Peeling z maską
300 zł
Peeling z maską i mezoterapią mikroigłową
350 zł
RETIX.C GLOW - rozświetlający peeling kwasowy do rewitalizacji skóry, zapewnia natychmiastowy efekt w postaci napiętej, aksamitnej skóry o wyrównanym kolorycie. Tzw. zabieg „bankietowy”. Zaleca się serię 3 sesji w odstępach 10-14 dni.
200 zł
Akceptowane rodzaje płatności
Karta płatnicza
Gotówka
Mediraty
Verde Clinic

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Relax & Refresh

  Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę.

  Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

  Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.