RECEPCJA - UŚMIECH I ŻYCZLIWOŚĆ

Nasza nowocześnie urządzona recepcja jest zawsze gotowa do zarejestrowania kolejnego Pacjenta. To miejsce, w którym czekamy na Ciebie i witamy z uśmiechem. Nasze rejestratorki chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na ewentualne pytania.

KOMFORTOWY CZAS OCZEKIWANIA

Stworzyliśmy klimatyczną i estetyczną przestrzeń, w której spędzisz chwile relaksu. W czasie oczekiwania na wizytę poprosimy Cię o uzupełnienie dokumentów rejestracyjnych. Aby spokojnie je wypełnić i punktualnie wejść do gabinetu, przyjdź 10 min przed wyznaczonym czasem wizyty.

JESTEŚMY TU, ABY CI POMÓC

Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza dewiza to serdeczność i profesjonalizm. Wszystkie wizyty rozpoczynamy od przyjaznego przywitania oraz wysłuchania Twoich potrzeb i oczekiwań wobec efektów zabiegów.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?

Dbamy o to, abyś czuł się u nas swobodnie, bezpiecznie i komfortowo. Przed rozpoczęciem zabiegu omówimy jego przebieg i rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Zabieg przeprowadzimy w przyjaznej atmosferze, z użyciem wysokiej jakości preparatów. Zadbamy o to, aby jego efekty korespondowały z Twoją naturalną urodą i wydobyły jej piękno.

PODSUMOWANIE PRZEBIEGU I EFEKTÓW ZABIEGU

Stawiamy na doskonałą komunikację. Pod koniec każdej wizyty podsumujemy przebieg zabiegu. Gdy jest taka możliwość, porównamy zdjęcia metamorfoz. Na ich podstawie szczegółowo omówimy, co zostało zrobione, pokażemy jakie udało się osiągnąć wyniki i ustalimy ewentualne dalsze kroki.

OPIEKA POZABIEGOWA

Zabiegi medycyny estetycznej wymagają prawidłowej pielęgnacji obszaru zabiegowego w domu. Otrzymasz od nas dokładne instrukcje i zalecenia pozabiegowe, w jaki sposób dbać o swoją skórę, aby uzyskane efekty były maksymalnie trwałe. Jeśli wymaga tego dany zabieg, zaprosimy Cię na wizytę kontrolną.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Relax & Refresh

  Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę.

  Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

  Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.