Cennik
Mezoterapia igłowa Podawanie w głąb skóry właściwej koktajli poprawiających jej kondycję, poziom nawilżenia oraz stymulujące procesy regeneracyjne.
Neauvia Hydro Delux
1 okolica – np. twarz, szyja, dekolt lub dłonie
500 - 700 zł
2 okolice – np. twarz + szyja
800 - 1200 zł
3 okolice – np. twarz + szyja + dekolt
1100 - 1500 zł
Pakiet 3x1 okolica – np. twarz, szyja, dekolt, owłosiona skóra głowy, okolice oczu lub dłonie - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie).
1300 - 1800 zł
Pakiet 3x2 okolice – np. twarz + szyja - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie).
1900 - 2800 zł
Pakiet 3x3 okolice – np. twarz + szyja + dekolt - na pakiet składają się 3 zabiegi danej okolicy wykonywane w serii (co 2-3 tygodnie).
2500 - 3300 zł
M-HA 10
Rewitalizacja ust i okolicy okołoustnej
550 zł

Mezoterapia to działający miejscowo zabieg z zakresu medycyny estetycznej, polegający na podaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerujących, głęboko nawilżających i mających działanie odmładzające. Stosowana jest w celu rewitalizacji i poprawy kondycji skóry, ale także jako profilaktyka zmian związanych z wiekiem, dlatego warto zdecydować się na nią już przed trzydziestką.

Co to jest mezoterapia?

Preparaty, które lekarz podaje w serii delikatnych, płytkich nakłuć zawierają koktajl składników nawilżających, kolagen, koenzym Q10, witaminy czy peptydy. Dobierane są indywidualnie, w zależności od potrzeb pacjenta oraz okolicy poddawanej zabiegowi. Po wprowadzeniu składników aktywnych bezpośrednio w głąb skóry, uruchamiają się naturalne procesy odnowy, nasila się produkcja naturalnego kolagenu i elastyny. Bezpośrednio po zabiegu miejsca po iniekcjach są widoczne w postaci niewielkich grudek, które ulegają wygładzeniu po upływie ok. 12 godzin. W okolicy wkłuć mogą pojawić się również niewielkie zasinienia, które utrzymują się do kilku dni.

Po kilkunastu godzinach zauważalne są już pierwsze odmładzające efekty mezoterapii igłowej, drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, a cera odzyskuje naturalny blask i zdrowy wygląd. Dla uzyskania najlepszych efektów rekomenduje się wykonywać mezoterapię w seriach, najlepiej 3-4 zabiegi, przeprowadzane co 2-3 tygodnie. Zabiegi mezoterapii szybko dają widoczne efekty. Przeprowadzane regularnie, opóźniają pojawienie się głębokich zmarszczek i polepszają kondycję cery, która z dnia na dzień staje się bardziej napięta i pełna blasku. Okolice najczęściej poddawane mezoterapii igłowej to: twarz, szyja, dekolt i dłonie, ale w zależności od potrzeb, świetnie sprawdzi się również w innych wybranych rejonach, takich jak ramiona, brzuch czy uda.

Czy mezoterapia boli?

Częsta obawa pacjentów, rozważających poddanie się temu zabiegowi, dotyczy tego, czy mezoterapia boli. Przed wykonaniem zabiegu na powierzchnię skóry nakładany jest specjalny krem znieczulający, minimalizujący doznania bólowe, dlatego podczas wprowadzania preparatu odczuwalny może być jedynie niewielki dyskomfort.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii:

 • ciąża i laktacja,
 • infekcje,
 • aktywna opryszczka,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroby nowotworowe w trakcie leczenia,
 • leczenie antykoagulantami,
 • cukrzyca niewyrównana.

Zalecenia po zabiegu mezoterapii

Po wykonaniu mezoterapii należy unikać ekspozycji na promienie UV oraz stosować krem z filtrem ochronnym, najlepiej SPF 50. Jeśli zabieg dotyczył okolic twarzy, w dniu jego przeprowadzenia niewskazane jest nakładanie makijażu. Odradza się też spożywania alkoholu czy palenia papierosów. Aż do całkowitego wyleczenia skóry nie należy korzystać z sauny i basenów, ale też zrezygnować z peelingów oraz preparatów o działaniu złuszczającym lub drażniącym.

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Relax & Refresh

  Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę.

  Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

  Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.