Małgorzata Okoń

Ukończyła studia o specjalizacji Turystyka Uzdrowiskowa SPA & Wellness w WSB w Gdańsku. Z zawodu jest certyfikowaną trenerką mentalną, absolwentką wielu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, co pozwala jej nieustannie podnosić swoje kwalifikacje w zakresie opieki nad pacjentami.

W Verde Clinic odpowiada za sprawne umawianie wizyt oraz towarzyszy pacjentom w trakcie trwania całego procesu leczenia.

Na co dzień kieruje się takimi wartościami jak rozwój, harmonia i autentyczność, co według niej idealnie przekłada się na relacje i dobry kontakt z pacjentami. W pracy ceni sobie indywidualne podejście i maksymalne ukierunkowanie na potrzeby pacjenta. Uważa że miłym efektem jej pracy jest zadowolenie pacjenta z kompleksowej obsługi i efektów leczenia, stąd też stawia na wszechstronny profesjonalizm opieki nad pacjentem. Jak twierdzi, kluczem dobrego samopoczucia pacjentów jest nie tylko leczenie, ale obsługa przez zgrany zespołem profesjonalistów w komfortowych warunkach jakie dostarcza im klinika.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Relax & Refresh

  Medycyna estetyczna jest też dla Panów. Wspólnie z Galdermą proponujemy zabiegi odświeżające skórę oraz rewitalizujące Twoją cerę.

  Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

  Skorzystaj z szerokich możliwości medycyny estetycznej - na pierwszy zabieg w naszej klinice otrzymasz aż 25% zniżki!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Konsultacja medycyny estetycznej gratis

  Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w cenie dowolnego zabiegu z zakresu Naszej oferty.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.