lek. Dagmara Skrzypek-Reiss

Ukończyła studia lekarskie na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi. Dodatkowo, łącząc pasję lekarską ze sztuką medycyny estetycznej, ukończyła na GWSH w Katowicach studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w licznych kursach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

W Verde Clinic Dental & Esthetic wykonuje zabiegi medycyny estetycznej o charakterze medycznym.

W swojej codziennej praktyce zwraca szczególną wagę na istotę konsultacji medycznej, która wg. niej jest podstawą do wprowadzenia pacjenta w obszar medycyny estetycznej i wspólnego, stopniowego planowania leczenia w trosce o psychologiczny aspekt zmian leczniczych. Uważa, że pacjent musi przede wszystkim dobrze czuć się w swoim ciele i zabiegi oraz ich widoczne efekty sprawią radość tylko wtedy jeśli pacjent jest do nich przekonany. Współpraca, wzajemne zaufanie i zrozumienie przez pacjenta wykonywanych zabiegów stanowi fundament dla perfekcyjnego końcowego wyniku leczenia.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Najchętniej wybierane

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.
  Umów wizytę