asyst. stom. Monika Cholka

Jest absolwentką kierunku asystentka stomatologiczna w TEB Gdynia. Wieloletnie doświadczenie zawodowe poszerza aktywnym uczestnictwem w kursach i szkoleniach tematycznych, zwłaszcza w zakresie implantologii stomatologicznej.

W Verde Clinic zajmuje się asystą lekarzom stomatologii zachowawczej i endodontycznej, jak również chirurgiczno-implantologicznej.

W codziennej pracy asystentki szczególnie wysoko ceni dokładność i rzetelność przygotowania zabiegów pod kątem logistycznym, jak również zaopiekowanie się pacjentem i przygotowanie go do leczenia. Uważa, że dobra asystentka musi spełniać najwyższe standardy podczas całego procesu leczniczego, aby pacjent był pewien, że jest w dobrych rękach.

Certyfikaty
Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!