Verde Clinic

lek. dent. Marek Furmanik

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym jak również Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Fizyka Medyczna. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując m.in. z takimi sławami jak profesor Halina Pawlicka, wybitny autorytet w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji, jak również autorka aktualnie obowiązujących podręczników z tego zagadnienia. Większość jego życia zawodowego związana była z Instytutem Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie pracował w gronie wybitnych polskich profesorów i specjalistów z dziedziny stomatologii. Pełnił funkcję Prezydenta PTSS w Polskim Związku Stomatologicznym. Autor publikacji stomatologicznych.

W Verde Clinic Dental & Esthetic będzie zajmował się kompleksowymi leczeniami pacjentów począwszy od stomatologii zachowawczej, poprzez leczenie kanałowe pod mikroskopem jak również chirurgią stomatologiczną.

Praca lekarza dentysty jest jego wielką pasją i powołaniem, w której kładzie szczególny nacisk na kontakt z pacjentem. Każdy pacjent jest dla niego wyjątkowy, co sprawia, że z zaangażowaniem dobiera rozwiązania dostosowane do konkretnej osoby. Pacjenci cenią go za empatię, cierpliwość i profesjonalizm. Prywatnie jest zapalonym sportowcem. W wolnych chwilach chętnie korzysta ze sportów wodnych uprawiając kitesurfing i wakeboarding.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Najchętniej wybierane

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Piękny uśmiech na lato

  Zabieg pełnej higienizacji i laserowego wybielania zębów w jednym pakiecie - oto nasza recepta na zdrowy i śnieżnobiały uśmiech latem!

  Pakiet GŁADKIE CZOŁO

  Zawsze odprężony i odmłodzony wygląd twarzy? Dzięki przystępnym cenowo zabiegom zapomnisz o zmarszczkach!

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.
  Umów wizytę