lek. dent. Justyna Leszczyńska

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej ścieżki zawodowej podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych endodoncji mikroskopowej, mikrochirurgii endodontycznej oraz stomatologii zachowawczej.

Jej pasją jest endodoncja mikroskopowa i stomatologia zachowawcza i właśnie tymi dziedzinami zajmuje się w Verde Clinic Dental & Esthetic

W pracy stomatologicznej kładzie szczególny nacisk na stworzenie relacji z pacjentem. Wpisując się w ducha Verde Clinic dużą uwagę zwraca na wzajemne zaufanie oraz komfort pacjenta w trakcie leczenia. Kluczem procesu leczenia jest dla niej przede wszystkim precyzja i szczegółowość wykonania zabiegów endodontycznych i zachowawczych, którą osiąga pracując w powiększeniu mikroskopu. W jej opinii właśnie od tych detali oraz profesjonalizmu lekarza w dużym stopniu zależy finalny – medyczny jak i estetyczny efekt zabiegu.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!