lek. dent. Julia Bevz

Ukończyła kierunek stomatologiczny na Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Kijowie, jak również na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji stomatologicznych w Polsce i Europie, gdzie podwyższa swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki, w szczególności z użyciem mikroskopu.

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną, jak również endodoncją mikroskopową oraz protetyką.

W pracy stomatologicznej kluczowy jest dla niej pacjent i jego wymagania. Uważa, że sukces leczenia zależny jest od wnikliwej rozmowy z pacjentem, nawiązania z nim relacji oraz poznanie jego oczekiwań, jak również im sprostanie. Precyzja i dokładność wykonywania zabiegów, estetyka efektów oraz nieustanność podnoszenia swoich kwalifikacji to dla niej podstawy stomatologii, którym hołduje.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!