lek. dent. Joanna Rułkowska

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. Od tamtej pory nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej stomatologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE).

Jej pasją, oprócz leczenia kanałowego, jest stomatologia estetyczna oraz protetyka i tymi dziedzinami właśnie zajmuje się w Verde Clinic Dental & Esthetic.

W swojej pracy stawia na leczenie minimalnie inwazyjne z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczniczych, co pozwala uzyskać najbardziej naturalne i trwałe efekty pracy stomatologa. Bardzo ważna jest dla niej również komunikacja z Pacjentem i wzajemne zaufanie. Takie podejście pozwala przełamać strach i lęk przed wizytą, który towarzyszy wielu Pacjentom. Każde leczenie planuje tak, aby było dostosowane do potrzeb i oczekiwań Pacjenta, a wizyty przebiegały bezboleśnie i w komfortowej atmosferze. Niezwykłą dokładność i precyzję osiąga dzięki pracy z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego, a najnowsze technologie, materiały oraz wiedza pozwalają jej często na wyleczenie i zachowanie zębow, które kiedyś byłyby skazane na usunięcie. Odtworzenie pięknego, naturalnego i zdrowego uśmiechu to często równocześnie poprawa komfortu życia i samooceny Pacjentów, a dla Pani doktor największa satysfakcją jest to, że może się do tego przyczynić.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Zimowe wybielanie

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu zimowego klimatu to “must have” na każdy zimowy sezon!