lek. dent. Joanna Krawcewicz

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Aktywnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach z dziedziny chirurgi stomatologicznej, która wraz ze stomatologią zachowawczą jest filarem jej pracy stomatologicznej.

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się stomatologią ogólną, stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną.

Za priorytet stawia najwyższą jakość leczenia, co osiąga łącząc najnowsze rozwiązania technologiczne i materiały stomatologiczne z ciągłym doskonaleniem wiedzy i nowych kwalifikacji dzięki uczestnictwie w licznych kursach specjalistycznych i szkoleniach. Zawsze skrupulatnie objaśnia plan leczenia i wyzwania związane z proponowanymi zabiegami. Jasna komunikacja z pacjentem i wzajemne zaufanie stanowi dla niej źródło zawodowej satysfakcji i pewność zadowolenia z efektu końcowego. W chirurgi stomatologicznej ceni skuteczność i małoinwazyjność działania z zapewnieniem komfortu pacjentowi.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!