Dorota Grajczyk

lek. dent. Dorota Grajczyk

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarsko- dentystycznym. Stale rozwija i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i kursach, szkoleniach tematycznych, jak również śledząc najnowsze publikacje i trendy oraz czerpiąc z nich inspiracje i wprowadzając je w praktykę medyczną.

W Verde Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą, a w szczególności endodoncją mikroskopową oraz stomatologią estetyczną.

Czerpiąc siły do pracy ze swojej pasji, jaką jest stomatologia estetyczna, uważa, że najważniejsze jest poznanie indywidualnych potrzeb pacjenta i odbudowanie zębów tak, by podkreślały naturalne piękno każdej osoby. Twierdzi, że profesjonalna a jednocześnie przyjacielska atmosfera wizyty sprawia, że pacjenci czują się komfortowo w trakcie wizyty, a ich zadowolenie daje największą satysfakcję z wykonywanej pracy. Jest absolutną fanką nowoczesnej technologii, w tym szczególnie podkreśla wagę procedur klinicznych obowiązujących w naszej klinice, a zakładających wykorzystania mikroskopów we wszystkich fazach leczenia. Jak mówi, tylko dzięki takim narzędziom można wykonać precyzyjne i trwałe rekonstrukcje, dając pacjentom powód do uśmiechu.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu letniego klimatu to “must have” na każdy wakacyjny sezon!

  Uśmiechnij się do Piękna!

  Połącz zdrowy uśmiech z medycyną estetyczną.