Lek. dent. Dagmara Skrzypek-Reiss

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Dodatkowo, łącząc pasję stomatologiczną z sztuką medycyny estetycznej, ukończyła na GWSH w Katowicach studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w licznych kursach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE).

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się przede wszystkim stomatologia zachowawczą i endodoncją ale jej pasją jest również poprawa uśmiechu poprzez leczenie protetyczne oraz medycyna estetyczna.

W swojej codziennej praktyce skupia się na holistycznym podejściu do problemów stomatologicznych pacjenta. Stara się motywować pacjentów do podjęcia leczenia i prowadzić je tak by usunąć nie tylko obecnie występujące dolegliwości, ale także przyczyny przyszłych problemów. Jedną z głównych zasad jakimi się kieruje w swojej pracy jest dbałość o budowanie dobrej relacji między lekarzem, a pacjentem, w czym pomaga bezbolesne, prowadzone w komfortowych warunkach leczenie przy użyciu nowoczesnego sprzętu i materiałów. Współpraca, wzajemne zaufanie i zrozumienie przez pacjenta wykonywanych zabiegów stanowi fundament dla perfekcyjnego końcowego wyniku leczenia.

Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!