lek Antonina Milewicz

Ukończyła studia na kierunku lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz na kierunku kosmetologia Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie z medycyny estetycznej zdobyła podczas pracy z pacjentami oraz wielu krajowych i międzynarodowych kursów m.in. w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging oraz szkoleń lidera rynku medycyny estetycznej w Polsce – Fenice. Jest wykładowcą kierunków kosmetologicznych Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

W Verde Clinic Dental & Esthetic zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej.

Uwielbia pracować z ludźmi i dzięki swojej empatii podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, co zapewnia najwyższą jakość leczenia. Bardzo zaangażowana w pomoc drugiemu człowiekowi, profesjonalna i rzeczowa. Zabiegi medycyny estetycznej dla niej to nie tylko poprawa wyglądu, ale przede wszystkim poprawa jakości życia, która przekłada się na pełen dobrostan.

Certyfikaty
Członkostwo

  Umów wizytę

  Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas w celu umówienia wizyty. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.

  Preferowana forma kontaktu: telefonwiadomość email

  Oferty specjalne

  Regularna profilaktyka

  Zyskaj zawsze zdrowe i estetyczne zęby, korzystając z atrakcyjnego cenowo pakietu ponownej higienizacji jamy ustnej.

  Vouchery na usługi w VC

  Zdrowie jest najważniejsze! Podaruj bliskim voucher podarunkowy na wybrany zabieg dostępny w ofercie naszej kliniki.

  Poznaj Verdusia i Celinkę

  Czy można połączyć zabawę z leczeniem? Nasi eksperci stomatologii dziecięcej przygotowali dla Twojego dziecka moc atrakcji!

  Dobór spersonalizowanych akcesoriów

  Dobór akcesoriów stomatologicznych do warunków anatomicznych Twojej jamy ustnej to pewność właściwej i skutecznej jej higieny każdego dnia.

  Śnieżnobiały uśmiech

  Zdrowy, estetyczny i śnieżnobiały uśmiech w otoczeniu wiosennego klimatu to “must have” na każdy wiosenny sezon!